Požár Pavel
Novotný Radek
Navrátil Michal

NHÚ BALINKA - HC RIVER VM 1:2 - STATISTIKY - více zde

Do prvního a zároveň posledního přátelského zápasu před sezónou jsme nastupovali v plném počtu deseti lidí do pole. Soupeř na tom byl o poznání hůře, tedy jen osm protihráčů v poli bylo připraveno k zápasu. Nutno dodat, že „mladá“ sestava protivníka plná výborných bruslařů se s tím vypořádal více než dobře.

Od začátku jsme byli více na puku, ale soupeř neustálým napadáním nám nedával mnoho prostoru, tedy i šancí bylo jako šafránu. Opatrný hokej s nepřesnostmi se tedy odvíjel především ve středním pásmu. Většinu šancí se tedy rodilo především z brejků a těmi hrozil především soupeř. Přesto po jednom našem se zrodila šance dva na brankáře, s kterou jsme trestuhodně pohrdli, a soupeř ihned po získání kotouče vyrazil na proti kontr a dostal se tak do vedení. Další gól jsme obdrželi po závaru v naší třetině, kdy se nám nepodařilo vyhodit jednoduchý puk, čehož soupeř využil. V poslední třetině zápasu jsme byli lepším týmem, neboť soupeři začali docházet síly. I přes několik velice slibných šancí se nám podařilo již jen zkorigovat stav na 1:2 po gólu Davida. I přes závěrečný drtivý tlak jsme se již vyrovnání nedočkali.

Slušně odehrané přátelské utkání, které nabídlo konfrontaci s dobře bruslícím protivníkem. Někteří z nás byli na ledě poprvé, tedy zápas splnil i přes prohru svůj účel.

MM

P.S. Komentář utkání je očima jednoho z hráčů a nemusí korespondovat s názory jiných aktérů utkání.