10.kolo ML 2014-15 : SPL RADOSTÍN N.OSL. - NHÚ 14:3

Náš zápas 10.kola EML 14-15.

V sobotu dne 29.11.2014 v dopoledních hodinách jsme odehráli náš další zápas EML 2014-15.

V tomto 10.kole nás čekal zápas s týmem z Radostína nad Oslavou.

Celková naše bilance s týmem SPL je následuující, výsledkově to v zápasech vypadalo takto (ML 5:3, 4:1, 2:2, 4:0, 2:3, 3:1, 1:3, 1:10, 7:3, 11:6).

Minulý rok jsme vyhráli oba zápasy, poměrem 7:3, 11:6.

Filip Radek
Strádal Milan (A) / Mucha Miroslav (C)
...

SPL RADOSTÍN N/OSL - NHÚ BALINKA 14:3 (4:1) - STATISTIKY - více zde

Z důvodu pohřbu kamaráda, hráče z jednoho týmu ML byl zápas na poslední chvíli přeložen. Touto cestu chceme klukům, přátelům i sourozencům zesnulého vyjádřit poslední sbohem a popřát klidnou cestu do hokejového nebe.

Vzhledem k okolnostem výše uvedeným bylo dohodnuto, že Milan s Mirkem si zápas střihnou napůl. Do první půle nastoupil Milan a bylo to on, kdo v 19.minutě po pěkné kombinaci s Davidem vsítil pěknou branku. To vyrovnával již na 1:1, neboť soupeř otevřel skóre zápasu o pět minut dříve. Avšak hned v zápětí prakticky po vhazování se opět stav překlopil ve prospěch soupeře. To nás otupilo a soupeř plný mladíků nás začal přebruslovat. S vypětím všech sil a výborných zákroků Radka v brance jsme odolávali. Bohužel přesilovka v 28minutě se nám stala osudná, soupeř ji využil a hned v zápětí skóre navýšil při hře v plném počtu. Běžela 30minuta a bylo to 1:4. Tento stav i přes šance na obou stranách vydržel až do konce poloviny.

Do druhé poloviny jsme nastoupili již bez Milana. Začátek se odvíjel ve vyrovnaném duchu, se šancemi na obou stranách. Soupeře nastartovala přesilovka 5:3 v 48minutě. Na tento stav jsme ještě zareagovali gólem Tomáše v 49minutě, který využil zaváhání gólmana soupeře, který jinak podal výborný výkon. Bohužel o minutu později jsme opět asi nekoncentrovaností nechali soupeře skórovat na 2:6. Další dvojici gólu jak přes kopírák jsme obdrželi v 54 a 55minutě. Na hrozivých 2:8 se nám podařilo ještě reagovat v 58minutě po pěkné souhře Michala, Tomáše a přesně střílejícího Davida. Následné obrovské šance jsme nevyužili a od této chvíle začalo na hřišti existovat již jen jedno družstvo. Slepené góly v 60, 62 a 63minutě stav navýšili na 3:11. A to nebylo vše, další slepence v 73, 75 a 78minutě zápas ukončili s hrozivým výsledkem 3:14. Bohužel druhá půle byla tragická.

MM

Co k zápasu dodat, výborný soupeř, kterému jsme to ve druhé půli naprosto odevzdali, bohužel bez bojovnosti a odhodlání se hrát nedá. Milan ve druhé půli chyběl. Takže nezbývá, než se z výsledku otřepat a jít dál.