10.kolo ML 2017-18 : NHÚ - Stránecká Zhoř 17:0

10.kolo ML17-18.

V sobotu v podvečer dne 09.12.2017 jsme odehráli náš další zápas ML 2017-18.

Na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5.

Zápasy minulého ročníku jsme odehráli poměrem 5:1, 4:6 a 4:5.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 17:0 (9:0) - STATISTIKY - více zde

Našemu dnešnímu soupeři jsme měli co vracet, neboť loni nás v nadstavbové části 2xkráte porazil a trochu nám tak zkazil konec loňské sezóny.

Oba soupeři dle letmého pohledu na led nastoupili prakticky v plných sestavách a tak se očekával vyrovnaný boj.

Místo počátečního oťukávání se první dvě velké šance odehráli před naší bránou, ale Karel nás podržel. Trochu jsme na střídačce se povzbudili, neboť to vypadalo, že jsme ještě duchem v kabině a pokusili se restartovat. To se záhy povedlo a hned ve 3minutě po nádherné akci ťukecem přes celé hřiště jsme se dostali do vedení. Prakticky vzápětí se nám podařilo dát další gól. Na ten soupeř odpověděl zvýšeným úsilím, a tak se musel vyznamenat zase Kája v brance. Jeho zákroky nám pomohly a nám se dařilo z protiútoků zvýšit na vedení, o tři a čtyři branky. To bylo přibližně v desáté minutě. Hra se nám opravdu dařila a soupeře jsme začali výrazně převyšovat. Další góly na sebe nedaly dlouho čekat a skóre začalo nezadržitelně narůstat. Soupeř nestíhal a nám góly pomohly k suverénnímu výkonu. Konec třetiny se zastavil na neuvěřitelných 9:0.

V kabině byla dobrá nálada a řekli jsme si, že si zápas užijeme až do konce.

Prakticky ihned po vhazování padl další gól v náš prospěch a tak i průběh druhé půle byl obdobou první. Bylo jen otázkou, kolik gólů vstřelíme. To se zastavilo na neuvěřitelných 17:0 a to ještě jeden gól nakonec po dohodě s rozhodčími vzhledem k tomu, že padl přesně v poslední sekundě, nebyl uznán. Soupeř byl asi tentokráte rád, že už je konec a nám dnes vyšlo vše, na co jsme sáhli. Nakonec i Karel udržel čisté konto, kdy udržel pozornost i těsně před koncem při nájezdu soupeře a zaslouženě si připsal nulu za zády.

MM.

Excelentní výkon, dnes všichni odvedli maximum. Netřeba nikoho vyzdvihovat. Statistiky mluví za vše. Soupeři díky za férovou hru i přes jednoznačný průbeh.