Jdi na obsah Jdi na menu
 


10.kolo PO ML 2015-16 : NHÚ - AUTO Dobrovolný VM 6:12

10.kolo nadstavby ML2015-16 v podání NHÚ.

V sobotu dne 5.3.2016 v podvečerních hodinách jsme odehráli náš další zápas PO ML 2015-16.
 
V tomto kole nás čekal tým Auto Dobrovolný VM.
 
Pro oživení paměti, s tímto týmem jsme v naší historii odehráli jak několik zápasů ML, tak přátelských. Bilanci máme spíše vyrovnanou a výsledkově vypadá takto (PÚ 7:2, 6:8) a (ML 4:1, 4:2, 6:2, 1:5, 3:12, 6:4, 4:8, 5:13, 4:2, 4:3, 5:5, 5:3, 5:7).
 
Letošní zápasy jsme odehráli 5:3 a 5:7.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu:
Gólman
Benáček Karel
1.pětka
Kubát Petr
Necid Josef
Mucha Jaromír
Komínek David
Navrátil Michal
2.Pětka
Strádal Radek
Mucha Miroslav (C)
Požár Pavel
Strádal Milan (A)
Cink Lubomír
 
Náhradníci
 
 

 PODROBNOSTI K UTKÁNÍ :

NHÚ BALINKA : AUTO DOBROVOLNÝ VM 6:12 (3:5) - STATISTIKY - více zde 

Letošní Play-off ML se pomalu chýlí ke konci, takže se hrají odvetné zápasy nadstavby. Dnes proti nám nastoupil jeden z lídrů nadstavby a to tým Opel Auto Dobrovolný. Naše mužstvo se skládalo "pomaleji", nakonec nás však vyjelo deset v poli, soupeř se vypadal býti hodně kompletní a tak nebylo pochyb o favoritovi utkání.

 

Hned úvod utkání se nám nepovedl, úderná lajna soupeře, tak jak celé utkání, nikoho nenechala na pochybách a po 2.minutách bylo již skóre 0:2 v náš neprospěch. Nutno podotknout, že jsme gólům hodně napomohli. V 9.minutě se nám podařilo skóre korigovat, to zaúřadoval brácha na bráchu, Jara vyjel v přesilovce z levého útočného rohu směrem k brance, puk do branky nedostal, avšak před branku ano, Mira přijel a pod víko nezištně puk zasunul. Soupeř však hned kontroval a v 10.minutě po vyšachování zvyšoval do prázdné na 1:3. Na ledě se odehrávala víceméně bitva tak, když byla na ledě první lajna soupeře, nevěděli jsme kam dříve skočit, pokud však naskočila druhá pětka soupeře, byli jsme to my, kdo soupeře zatlačil před jeho bránu. Větší síla však byla na straně týmu Auto a to odpovídalo i průběhu utkání. Ve 20.minutě jsme vytvořili závar v obranně soupeře a po nahrávce od modré Miry na Davida, se Davča neukvapil, nahrál zpět za sebe Peťovi, který protřelil po ledě vše v cestě do brány. Ve 23.minutě jsme vyrovnali při naší přesilovce, to Mira zabojoval na modré, přetlačil soupeře při vyhození, nahrál Davidovi, ten z otočky z hranice mezi kruhy vymetl šibenici. První lajna soupeře opět hned kontrovala a po střele od modré to bylo ve 24.minutě 3:4. A v 35.minutě jsme inkasovali gól v oslabení, opět po střele od modré. Do šaten jsme odcházeli tedy za stavu 3:5.

 

 

V šatně o přestávce jsme se snažili uklidnit, bylo vidět, že herně jsme nemohli úplně uspět, museli jsme se snažit hlavně bruslit, bojovat a vytěžit co nejvíce při hře na ledě mimo pobyt elitní lajny soupeře. Ve 41.minutě soupeř rozehrával puk ze svého obranného pásma o mantinel, ten se však odrazil jiným směrem, to ke kruhům před brankou, tedy k Michalovi, který málem protrhl svým golfákem síťku branky. Hned o minutu poté jsme inkasovali po závaru před naší brankou na 4:6. Ve 45.minutě to bylo již 4:7, nyní po vyšachování. Ve 49.minutě soupeř využil nájezd, tedy 4:8. V 50.minutě zachytil David vyhození obránce týmu Auto a vymetl horní roh branky, stav 5:8 však vydržel jen dvě minuty. Poté to bylo opět o čtyři branky, nyní po střele od modré. Na 5:10 zvyšoval soupeř po nájezdu v 56.minutě. Pak se chvíli nic nedělo kromě toho, že jsme se bránili přesilovkám soupeře. Na 5:11 zvyšoval soupeř opět po nájezdu, to běžela 71.minuta. V 74.minutě jsme využili oslabení ke vstřelení gólu, vyjeli jsme dopředu, stříleli obránci, nejdříve Peťa, dorážel střelou kapitán Mira, to bylo 6:11. A utkání uzavřel soupeř střelou z kruhů v 78.minutě, konečné skóre tedy znělo nakonec 6:12.

Nutno poděkovat našim fanouškům, celkem se přišlo podívat průběžne až cca 15 lidí, z kterých byla více než polovina "balinkářů". Díky všem.

 

Resumé utkání:

 

Co k zápasu dodat, myslím, že soupeř byl lepší, převaha hlavně první lajny týmu Auto, která vstřelila 10 gólů byla více než výrazná. Nutno však zmínit, že utkání se neslo ve fér duchu. My jsme se snažili, ale bylo to dnes bohužel málo na bodový zisk.

 

Jinak bych z našeho týmu i přes prohru chtěl pochválit hlavně kapitána Miru, předvedl velmi dobrý výkon, který navíc završil i čtyřmi kanadskými body do produktivity. Škoda, že to nakonec nevedlo k zisku alespoň jednoho bodu, nic se však neděje, nemusí se pokaždé jen vyhrávat crying.

 


P.S. Komentář utkání je očima jednoho z hráčů utkání a nemusí korespondovat s názory jiných aktérů utkání.
 

 

 
 


Poslední fotografiePočasí předpověď


Toplist

TOPlist


Archiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Statistiky

Online: 2
Celkem: 551411
Měsíc: 2571
Den: 63