10.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - HC Bory 1:6

10.kolo PO ML21-22.

V 10.kole nadstavby ML21-22 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3, 8:2, 8:3, 10:2, 9:4, 11:6, 12:3 a 8:3 pro NHÚ.

NHÚ BALINKA - BORY 1:6 (1:3) - STATISTIKY - více zde

Houževnatý soupeř na nás v úvodu vlétl, my jsme zůstali v "šatně" a nutno říci, že to tak vypadalo celý zápas. První gól jsme však ještě vstřelili my a to v 11.minutě, po kontru a nahrávce jaram středem na mildus, který zakončil nájezd nekompromisně, 1:0. V 15.minutě jsme inkasovali při naší přesilové hře, nutno říci, že tato "disciplína" se nám dnes vůbec nedařila.... No a jako by se i tímto momentem celém utkání zlomilo a my bychom další gól nedali snad, ani kdybychom hráli až do "půlnoci". Ve 20.minutě jsme inkasovali při našem oslabení, stav 1:2. Do konce první půle jsme ve 28.minutě obdrželi gól ještě po střele od modré při standartní hře 5 na 5.

V druhé půle, i když jsme chtěli utkání otočit, jsme dostali gól už v 51.minutě opět při našem oslabení, v 56.minutě po dorážce a v 58. minutě po protiútoku soupeře. Stav 1:6 vydržel až do konce zápasu, my jsme se vyloženě trápili, soupeř dřel, bojoval, někdy až na hranici únosnosti, nicméně za bojovný a nadšený a efektivní výkon si vítězství jednoznačně zasloužil.

Všechno je jednou poprvé a tak gratulujeme týmu z Borů k zaslouženému vítězství....a my hlavu vzhůru, ne vždy je posvícení....škoda jen některých našich zranění....kluci brzké uzdravení.