11.kolo ML 2017-18 : NHÚ - Bory 10:0

11.kolo ML 2017-18.

Dne 16.12.2017 jsme začali náš poslední zápas základní části ML sezóny 2017-18.

V tomto 11.kole nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4 a 12:2 pro NHÚ.

Zápasy minulého ročníku jsme vyhráli 6:4, 8:4 a 12:2.

NHÚ BALINKA - BORY 10:0 (5:0) - STATISTIKY - více zde

Večer v sobotu 17.12.17 jsme odehráli náš poslední zápas základní části. O tom, že budeme hrát skupinu o 17.až 24.místo bylo již předem rozhodnuto a tak jsme si šli zápas "užít" a předvést opět pěkný hokej.
Sešli jsme se dnes opět v deseti lidech, takže účast super.

V úvodu utkání jsme na tým z Borů vlétli, soupeř však s námi bruslil a tak se stačil odolávat našemu hernímu tlaku. Tým z Borů vyrážel do protiútoků, které však řešil lehce zbrkle a tak jsme se postupem času zklidnili a začali se věnovat ještě více útočné hře. No a začali jsme dávat i góly. Ve 12.minutě objel david branku soupeře, spoza přihrál a dorážel michal. Na 2:0 jsme navýšili skóre ve 13.minutě, to z kontru nahrával nezištně po nájezdu peťa jarovi, který jen puk zasunul do branky. V 15.minutě to byl útočně naladěný obranář raďas, který po závaru v našem útočném pásmu dorážel bekhendem před brankou. Na gól mu nahrávali peťa a jara. No a v 17.minutě to bylo 4:0, to dorážel radekn nahrávku spoza branky od davida. Skóre v náš prospěch bylo jednoznačné, ale i tak se kluci z borů stále snažili a jezdili a jezdili, za což je musíme pochválit. Do konce první půle jsme vstřelili ještě pátý gól, to akci rozjel z našeho obranného pásma raďas, který našel najetého davida v kontru a jeho střelu dorážel michal. Téměř s gongem jsme vstřelili ještě šestý gól, který však po konzultaci s rozhodčími byl až po 40.minutě, ale i tak bylo skóre 5:0 velice pěkné.

V šatně byla nálada dobrá, akorát musel odstoupit radan z důvodu zranění, tímto mu přejeme brzké uzdravení. No a zbytek nhú chtěl v druhé půli hlavně udržel čistou nulu vzadu pro káju, který nás vzdau stále držel. Sice naše obrana hrála hodně útočně, což mohlo vyhovovat hráčům soupeře, naštěstí ale své kontry boráci nedotáhli a tak jsme se hlavně my vyžívali útočnou hrou a spoustou šancí. Ve 41.minutě zvyšoval jara na 6:0, to doklepával střelu od modré odraženou od zadního mantinelu. Nabíjeli peťa a pepe. V 61.minutě na 7:0 navyšoval pepe po střele k levé tyčce, po nahrávkách od davida, který vybojoval puk v útočném pásmu a michala. Skóre 8:0 vzniklo po využití naší početní výhody v poli, když po krásné akci na jeden dotek dorážel milda, nahrávky šly od miry a petra. No a devátý a také desátý gól vstřelil letos produktivní pája, který se posunul dopředu po odstoupení radana. Oba góly padly jak přes kopírák, střely z blízkosti branky, nahrával nejprve michal a poté david s michalem, to běžely 72. a 76.minuta. A to byl již konec utkání a nakonec jsme si užili i děkovačku fanouškům, kteří nám vytvořili nadmíru hokejové prostředí svým neúnavným fanděním, za což velmi děkujeme.

Dnes jsme byli jednoznačně lepším týmem, soupeř se držel do chvil, než to tam začalo padat. Nutno podotknout, že se stále tým z Borů snažil a utkání nechtěl vypustit. My jsme však dnes nenechali nic náhodě a góly jsme stříleli postupně a pěkně jsme si je rozdělili do obou polovin zápasu.

Nerad bych dnes chválil někoho navíc, všichni hráli výborně a navázali tak na úspšný minulý zápas. Kéž by forma vydržela i do nadstavby.