11.kolo ML PO 2022-23 : NHÚ - SPL Radostín n.Osl. 5:12

11.kolo ML PO 22-23.

Třetí část nadstavby ML 2022-23 jsme začali zápasem dne 21.02.2023.

V tomto dalším kole nás čekal zápas s týmem z Radostína nad Oslavou.

Celková naše bilance s týmem SPL je následující, výsledkově to v zápasech vypadalo takto (ML 5:3, 4:1, 2:2, 4:0, 2:3, 3:1, 1:3, 1:10, 7:3, 11:6, 3:14, 1:4, 2:9, 2:13, 1:11, 4:7, 4:8 a 6:6.

Naše letošní zápasy skončily výsledkem 4:7, 4:8 a 6:6.

NHÚ BALINKA - SPL RADOSTÍN N/OSL 5:12 (2:9) - STATISTIKY - více zde

Třetí část nadstavby jsme začali opět proti týmu z Radostína, proti kterému se nám poslední zápas podařil. Nicméně i tak jsme nebyli favoritem utkání, alespoň dle tabulky, kde se nacházíme na 4.místě. Do pole nás bylo dnes 10, takže 2 lajny a šlo se na to.

Úvod zápasu začal zostra, tempo bylo docela rychlé. V 6.minutě se soupeř ujal vedení, to po kontru a vyšachování zakončovali hosté téměř do prázdné branky. My jsme vyrovnali v 9.minutě, když se prosadil pokec střelou, které předcházela úvodní střela od adamas. V 15.minutě to bylo 1:2, dokonce při naší přesilovce. Ještě při té samé přesilové hře se nám podařilo vyrovnat, nicméně rozhodčí evidovali nějaký prohřešek a tak jsme místo remízového stavu obdrželi další gól v následném oslabení. To běžela 20.minuta a bylo to 1:3. Ve 23.minutě jsme snížili na 2:3, to davidk zachytil rozehrávku soupeře a zavěsil puk pod víko. Poté nastal jakýsi nhú "kolaps", když jsme inkasovali po sobě šest gólů a všechny téměř jak přes kopírák. Góly padly v 24., 28., 31, 34., 35. a 38.minutě...vše po rychlých kontrech, nutno podotknout, čím více jsme se tlačili dopředu, tím jsme otevírali "okénka" a soupeř nás z rychlých přečíslení nekompromisně trestal....

Ve druhé půli šlo o to utkání již dohrát, ale nám se celkem herně i dařilo. Ve 45.minutě si adams pohrál s pukem sem a tam a snížil na 3:9. Ve 49.minutě jsme inkasovali na 3:10. V 58.minutě se nám podařilo dát čtvrtý gól, když akci téměř na jeden dotek zakončoval radan střelou mezi betony, nahrávali davidk a davčas. Poté soupeř utekl na 4:12 a to v 65. a 73.minutě. My jsme utkání uzavřeli v 76.minutě, když na 5:12 zakončoval davčas, po příhře od davidak a radana. A to již byl konec.

Co k zápasu dodat, soupeř nás v první půli herně a efektivitou přehrál, druhá půle již snesla i z naší strany známku herní a gólové kvality, když jsme již drželi "krok".
Nutno však poblahopřát klukům z Radostína k zasloužené výhře.