11.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - HCF Dráhy 4:0

11.kolo PO ML18-19.

V 11.kole nadstavby sezóny 18-19 ML nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4, 1:0, 6:7, 5:1, 1:2, 6:5, 4:5, 2:2). Tedy statisticky 36 zápasů s poměrem 19 výher, 5 remíz a 15 proher.

Letošní sezónu jsme odehráli zápasy poměrem 2:2 a 4:9.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Blažíček Robin
Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 4:0 (1:0) - STATISTIKY - více zde

Do dalšího zápasu, který mohl řešit první místo v nadstavbové části, jsme vstupovali bez našeho snajpra mildy a naší brankářské jedničky kájy a tak jsme byli nuceni najít rychle náhradu. Do branky se nám nakonec poštěstilo najít "někoho" více než zdatného, do branky za nás nastoupil, a také poprvé za NHÚ, robin (p.s. autor článku jm - bylo nám s bráchou mm ctí na "stará kolena" potkat se na ledě s naším bratrancem). No a robin nám hned od začátku předvedl, že jsme se mohli o něj hodně, hodně "opřít".

Na ledě hned od začátku byl vidět boj o každý kousek ledu, oba týmy dobře věděli, o co se hraje. Šance byly na obou stranách, brankáři však chytali na jedničku. Postupem času jsme soupeře přece jen více přitlačili do obranného pásma a tým HCF se začal více spoléhat na protiútoky. V 10.minutě jsme se ujali vedení, to si vyměnili puk honza a peťa, který spoza kruhů z levého křídla rozvlnil síť. Hra utíkala dále a další góly nepřicházely. A tak se šlo do šaten za našeho příznivého skóre.

O přestávce jsme se snažili povzbudit a jen jsme lehce prohodili role v druhé útočné formaci a šlo se na to. Druhá půle byla z naší strany lepší té první. Ve hře, si doufám tvrdit, jsme dominovali výrazněji a další šance začaly přicházet. Ve 44.minutě si vyměnili puk opět honza a peťa, nyní to byl honza, kdo zvyšoval skóre na 2:0. Hned minutu poté po buly to bylo již 3:0, to střílel david, dorážel poskakující puk před bránou michal. Soupeř se stále snažil, ale postupem času pochopil, že dnes ani ten jeden gól mu není souzen, čemuž jsme napomohli výbornou hrou ve všech pozičních formací. Na konečné skóre 4:0 zakončil gólově zápas v 73.minutě opět honza a opět po nahrávce od petra a radana. S konečným hvizdem jsme si mohli tedy vychutnat děkovačku našim fanouškům, dnes přihlíželo zápasu v průběu něco přes dvacet přihlížejících.

Dnešní zápas, si troufám tvrdit, jsme byli lepší, efektivnější a utkání jsme zaslouženě vyhráli. Soupeři díky za předvedenou férovou a výbornou hru, snad se na to dalo dívat.

Z našich hráčů bych chtěl pochválit opravdu všechny, výborný výkon, a kdybych přece jen měl někoho vyzdvihnout, tak se stačí podívat do statistik utkání.......