13.kolo PO ML 2015-16 : NHÚ - HORNÍ HEŘMANICE 4:8

13.kolo ML 2015-16.

V sobotu 26.3.2016 jsme odehráli náš předposlední zápas ML ročníku 2015-16.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem z Horních Heřmanic, tedy nám známý tým.

Pro úplnost statistik, s týmem Horních Heřmanic máme z předchozích roků tuto bilanci odehraných zápasů (3:6, 7:1, 5:7, 5:5, 4:4, 7:4, 5:1, 2:8, 5:11, 3:16, 6:7, 2:5, 3:11, 4:7, 2:7, 0:8, 4:8, 2:8, 3:10, 4:11, 10:3, 7:9, 3:3, 11:7, 2:17, 1:5, 3:8, 1:6, 2:5, 3:7, 3:8, 5:11, 5:2,3:2, 0:8, 5:6, 2:2, 7:12, 4:2, 4:5, 3:7, 2:6).
Tedy statisticky 38 zápasů s poměrem 8 výher, 4 remízy a 30 proher.
Letošní první zápas jsme prohráli 2:6.

Filip Radek
...
...

NHÚ BALINKA - HORNÍ HEŘMANICE 4:8 (1:4) - STATISTIKY - více zde

Dnes do zápasu jsme vstoupili jen v osmi lidech v poli, navíc kapitán Mira musel hrát z důvodu zranění na poloviční vytížení, takže nás vlastně bylo 7,5. Těžko však říci, jestli nekompletní počet dvou pětek byl nakonec kromě fyzičky výhoda či nevýhoda.

Úvod utkání začal v rychlém tempu, tým HH na nás vlétl a přišpendlil nás k naší brance. Soupeř nás tlačil, ale šancí naštěstí až tolik nebylo. Bránili jsme se statečně, navíc v 15.minutě jsme se dokonce ujali vedení. To po kontru našel spoza branky David Michala a ten protřelil brankáře soupeře. Gól hosty nabudil a v 19.minutě vyrovnal. Bylo to po závaru před naší brankou. Ve 22.minutě jsme pykali v našem oslabení po kombinaci soupeře. Ve 24.minutě to bylo již 1:3, to po chybné naší rozehrávce. Do konce první půle soupeř utkání ještě navýšil, to ve 37.minutě, když využil perfektní kombinaci na jeden dotek.

Do druhé půlky jsme naskočili do naší přesilovky, skóre jsme však nesnížili. Ve 45.minutě se nám nabídlo repete, ale to dopadlo špatně a v naší přesilovce jsme inkasovali po rychlém protiútoku a nájezdu na brankáře. V téže přesilovce jsme nakonec i skórovali a snížili skóre na 2:5. David si vybojoval puk mezi obránci soupeře u branky hostí a puk zavěsil pod víko. V 56.minutě nám soupeř utekl na 2:6, to bylo po závaru před naší brankou. Soupeř byl lepší, ale převaha už nebyla tak viditelná jak v první půli, takže jsme se stále více dostávali i k brance hostí. V 66.minutě jsme snížili na 3:6, to si zase na obráncích hostí vydoloval puk Michal a zakončil nechytatelně. Stav vydržel až do poslední desetiminutovky, když v 72.minutě zakončil tým HH protiútok a nájezd na brankáře. Navíc v 75.minutě to bylo již 3:8, opět z rychlého přechodu do našeho obranného pásma. Na konci utkání jsme ještě čelili přesilovce hostí a David předvedl téměř neuvěřitelnou věc, když z našeho rohu v obranném pásmu golfákem přes celé hřiště prostřelil brankáře týmu Heřmanic. Skóre tak zakončil na konečný stav 4:8.

Co k zápasu dodat, výborný soupeř, zasloužené vítězství a gratulace soupeři k vítězství a navíc i k jednoznačnému prvnímu místu v nadstavbě o EML.

Z našich hráčů nutno vyzvednout všechny za hlavně heroický výkon s minimálním počtem střídání, tedy stále na ledě.