13.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - Ligno VM 11:4

13.kolo Po ML 21-22.

Další zápas jsme odehráli proti týmu Ligno VM, známým pod dřívějším názvem Kabadesign.

V tomto kole nás čekal již desátý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, nyní pod názvem LIGNO, výsledkově to máme 5:5, 10:2, 4:2, 8:6, 8:5, 9:6, 7:3, 6:5, 9:3 a 2:6.

NHÚ BALINKA - LIGNO VM 11:4 (7:0) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního zápasu jsme po posledních špatných výkonech vstupovali jako outsider. Jakési si asi podcenění soupeře nám však nahrálo a po 15minutach jsme vedli 4:0. Prakticky každá naše střela trefila svůj cíl. Soupeř byl průběhem evidentně zaskočen a tak do konce první půlky už padaly góly v náš prospěch až na průběžných 7:0. Většina gólů byla jak přes kopírák, nahrávka, střela, gól. O góly se podělili 2x DavcaS, 2xMisaN, 2x DomcaR a 1x MilanS.

Do druhé půle nebylo třeba co měnit, prostě vydržet hrát se třemi útoky soupeře. Prakticky většinu druhé půle byl na puku soupeř. Naštěstí jsme však vždy dokázali zareagovat na snížení a tím jsme soupeři se nám přiblížit na dostřel. Navíc místo počátečního tlaku jsme po brejku udeřili my již po 2minutach druhé půle, kdy svůj první hattrick zkompletoval DavcaS. Další naše 2góly vstřelil opět po brejcich MartaK, který dnes vnesl do našich řad potřebný klid a přesnost. Svým druhým gólem zvyšoval v 63.minute už na 10:3. Náš poslední gól vstřelil PajinP využitou dnešní druhou přesilovku v 68minutě. Následně již soupeř jen zkorigoval na konečných 11:4 v 77.minutě.

Dnes nám sedlo směrem dopředu opravdu vše a tak jsme urvali překvapivě vítězství. Štěstí nám dnes šlo naproti.