13.kolo PO ML 2022-23 : NHÚ - MĚŘÍN 11:4

13.kolo ML PO 22-23.

Dnes jsme odehráli další kolo nadstavby sezóny 22-23 a to proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance se v posledních zápasech překlopila na naši stranu a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0, 5:4, 17:1, 5:0,  6:1, 5:4, 8:4, 8:3, 6:5, 6:3, 13:2 a 8:4.

Zápasy letošního ročníku jsme vyhráli 6:3, 13:2 a 8:4.

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 11:4 (8:2) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme nastoupili na led v plném počtu hráčů v poli a chtěli jsme "urvat" další body do tabulky nadstavby. Na led proti nám vyjel tým z Měřína. Letos jsme s tímto týmem neprohráli a tak jsme nechtěli tradici porušit.

Hned v úvodu jsme vedli 2:0, to ve 3.minutě dával gól milošk, po nahrávkách od pokece a davčis. A v 6.minutě jsme využili přesilovku, když propálil vše pepen, po příhře od davčis a mildas. Ve 13.minutě skóroval adams po nahrávce od honzyn. A hned ve 14.minutě skóroval mildas. V 16.minutě to bylo již 5:0, to zakončoval davids po nahrávce od bráchy adams a miram V 21.minutě jsme završili na 6:0, to skóroval mildas, nahrávali brácha raďas a pokec. Soupeř snížil na 6:1 v 29.minutě. My jsme ještě do konce první půli navýšili skóre na 8:1, gól pepen a pokec, nahrávali davids a adams s honzou. Góly padly v 34. a 37. minutě. Do šaten vstřelila druhý gól i Farma Měřín, skóre v půli 8:2.

V druhé půli jsme hned v úvodu inkasovali na 8:3, nicméně v 49.minutě jsme se uklidnili na 9:3, gól vstřelil pokec po příhře s adams. Další náš gól vstřelil milošk a adams, nahrávali adams, davids a honzan. To jsme vedli 11:3, soupeř skóre korigoval v 78.minutě na konečných 11:4.

V dnešním utkání nám to sice po celou dobu nejezdilo, ale i tak zasloužené "povinné" vítězství, super kluci.