14.kolo ML PO 2016-17 : NHÚ - KABADESIGN 8:6

Poslední kolo sezóny 2016-17.

V pátek 31.3.2017 jsme začali další zápas ML, tentokrát posledního kola sezóny 2016-17.

V tomto kole nás čekal již čtvrtý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, tedy KABADESIGN, výsledky 5:5, 10:2 a 4:2.

Letošní zápasy v rámci ML jsme vyhráli poměrem 10:2 a 4:2.

NHÚ BALINKA - KABADESIGN 8:6 (3:4) - STATISTIKY - více zde

Do posledního zápasu letošní sezóny 16-17 jsme po všech náhlých peripetiích a omluvenkách nastoupili nakonec se sestavou deseti hráčů v poli. Protože jsme hráli úplně poslední zápas sezóny, věděli jsme i, že můžeme v případě minimálně remízy skončit na druhém místě nadstavby.

A to nám také svazovalo nohy či brusle, protože v úvodní části jsme během prvních 8.minut inkasovali 3 góly, skóre tedy bylo 0:3. Na 1:3 snižoval raďas po nahrávce tomáše v 13.minutě. Soupeř odskočil na 1:4 v 17.minutě. Do konce první půle jsme góly dávali už jen my. Na 2:4 snižoval peťa v 34.minutě po nahrávce od mildy. A v 36.minutě to byl honza po nahrávce od bráchy pepého, kdo uzavřel první půli ve stav 3:4. A šlo se do šaten.

V kabině jsme si řekli, že se musíme začít konečně jezdit, udělali jsme malé úpravy a šlo se na věc. Ve 42.minutě vyrovnával milda, když dorážel střelu peťy před brankou. Soupeř kontroval minutu poté na stav 4:5 a v 50.minutě na již 4:6. Dále už to však byla jen naše nhú "mašina", kdo úřadoval na ledě. Na 5:6 jsme snižovali v 53.minutě mildou, nahrávali peťa a honza. V 58.minutě jsme vyrovnávali na 6:6 ze skrumáže peťou, šanci připravili milda a honza. V 62.minutě jsme skóre konečně otočili, na 7:6 skóroval tomáš střelou mezi betony, po nahrávkách miry b. a lubina. A na konečné skóre 8:6 uzavíral utkání svým hattrickem peťa a to střelou nad beton, když mu z rohu nahrával milda s honzou. Do konce utkání již skóre vydrželo a tak jsme mohli s úsměvem ukončit letošní sezónu 2016-17.

V dnešním zápase jsme dokázali zvítězit hlavně bojovností a herními dispozicemi z druhé půle. Doufám si tvrdit, že vítězství bylo zasloužené.

Z našich hráčů je potřeba pochválit všechny, navíc však celá první lajna zahrála výbornou hlavně druhou půli, což je vidět i ve statistikách.

A teď hurá na kutě a zase za jeden hokejový rok se uvidíme!