14.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - MĚŘÍN 6:5

14.kolo Po ML 21-22.

Sezónu 21-22 MHL jsme zakončili zápasem proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance se v posledních zápasech překlopila na naši stranu a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0, 5:4, 17:1, 5:0,  6:1, 5:4, 8:4 a 8:3.

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 6:5 (3:1) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme nastoupili ke svému poslednímu zápasu proti nekompletnímu protivníkovi a podle počtu hráčů na ledě to měl být zápas "kočky s myší". Bohužel jakési uspokojení a podcenění z naší strany se neslo celým zápasem, a tak jsme prakticky po celý zápas trápili. Soupeř se ujal v 8.minutě vedení a prvních dvacet minut, i přes naše vyrovnání ve 14.minutě, byl lepší. Náš gól vstřelil po samostatné akci MisaN. Na konci třetiny jsme dvěma góly otočili utkání v náš prospěch po gólech Lubina ve 34. a 39.minutě gólem DomciR tzv. do šatny. Průběh hry však stavu neodpovídal.

Do druhé půlky jsme šli s cílem začít bruslit. Bohužel obraz hry se však nezměnil, soupeř kousal a tak místo navýšení jsme obdrželi góly v 44. a 47.minutě. Až následně jsme se začali probouzet a konečně i hrát. Patnáctiminutový úsek od 50.minuty byl už slušný a postupně jsme zápas překlopili na naši stranu. Góly vstřelili MisaN, HonzaN a MilanS a to v 55., 60. a 65.minutě. Místo lehkého dohrání jsme však nepochopitelně polevili a soupeř opět zkorigoval utkání na rozdíl jediné branky, to běžela 70.minuta. I přes šance soupeře jsme však utkání ubránili a "utrpěli" tak dnes vítězství.

V dnešním utkání jsme si nezasloužili vyhrát a můžeme děkovat jen RadkoviF. v brance, že jsme nakonec zvítězili. Klukům do Měřína gratulace k výkonu, rozhodně si dnes měli sáhnout na bod, štěstí ale dnes bylo na naší straně.

MM

--

Do dnešního utkání jsme nastoupili dvě kompletní pětky, avšak omluvenek i tak bylo dost. Chtěli jsme potvrdit umístění v tabulce a uzavřít sezónu hlavně v klidu....

V první půli jsme sice v úvodu prohrávali a to v 8.minutě, nicméně jsme skóre otočili na 3:1. O góly se postarali míšan na 1:1, dále lubin po nahrávkách od domči a raďase na 2:1 a na 3:1 těsně před hvizdem dominikr po nahrávkách od mildas a miram.

V druhé půli to byla přetahovaná se šťastnějším koncem pro nás. Soupeř vyrovnal na 3:3 v 47.minutě. Na 4:3 dával michaln po nahrávce od domčir a mildas. Soupeř opět srovnal v 56.minutě na 4:4. V 60.minutě za nás skóroval honzan po brejkové akci, když mu nahrával raďas. V 64.minutě to bylo již 6:4 po akci milošk a střílel mildas. Tým z Měřína ještě utkání zdramatizoval v 70.minutě a uzavřel skóre na konečnýc 6:5.

Dnes to byla trošku "bída" se šťastnějším koncem na naší straně, nicméně vítězství se počítá...