15.kolo PO ML 2022-23 : NHÚ - Ligno VM 2:3

15.kolo Po ML 22-23.

Letošní poslední zápas jsme odehráli proti týmu Ligno VM, známým pod dřívějším názvem Kabadesign.

V tomto kole nás čekal již desátý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, nyní pod názvem LIGNO, výsledkově to máme 5:5, 10:2, 4:2, 8:6, 8:5, 9:6, 7:3, 6:5, 9:3, 2:6, 11:4, 7:5, 5:5.

První letošní zápasy jsme odehráli 7:5 a 5:5.

NHÚ BALINKA - LIGNO VM 2:3 (1:1) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního zápasu jsme trochu lepili sestavu, i když to nakonec bylo v deseti v poli. V tabulce již bylo rozhodnuto o tom, že skončíme na třetím místě 2.ligy nadstavby a tak jsme si mohli vychutnat poslední zápas letošní sezóny 22-23.

První půle skončila 1:1. My jsme otevřeli skóre ve 37.minutě po teči střely od pokece, skóroval mildas. Ve 40.minutě jsme nevyhodili puk a tak jsme obdrželi do šatny vyrovnávací gól.

Ve druhé půli jsme se ujali vedení v 58.minutě po souhře milošk a mildas, který zakončoval. Bohužel hned v 59.minutě bylo srovnáno po střele. A navíc v 71.minutě soupeř využil přesilovku po střele od modré. My jsme již nestačili reagovat a tak jsme v posledním letošním zápase prohráli 2:3.

V remízovém utkání jsme bohužel nevyužili šance a soupeř nás z přesilové hry na konci utkání potrestal. Gratulace do Ligna.