2.kolo ML PO 2022-23 : NHÚ - HCF Dráhy 7:6

2.kolo ML PO 22-23.

V 2.kole nadstavby sezóny 22-23 ML nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4, 1:0, 6:7, 5:1, 1:2, 6:5, 4:5, 2:2, 4:0, 3:6 a 2:16). Tedy statisticky 39 zápasů s poměrem 20 výher, 5 remíz a 17 proher.

Minulou sezónu jsme odehráli zápas poměrem 2:16.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Kolář Miloš
Strádal David
Pokorný Pavel
Sobotka David
Sobotka Adam

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 7:6 (3:1) - STATISTIKY - více zde

Ve vyrovnaném utkání, kde vynikali na obou stranách vynikající brankáři, i když tomu skóre úplně nedopovídá.

V první půli ve výborně takticky vedeném utkání z obou stran jsme dokázali misky vah překlopit na naši stranu.

Ve druhé půli bylo během chvilky srovnáno. Okolo šedesáté minuty jsme se utrhli ve střeleckých hodech a vypadalo to na jasné vítězství, když jsme v 72minutě vedli ještě 7:3.  Bohužel naší  lehkovážností jsme si to v posledních pěti minutách zkomplikovali a nechybělo málo, kdy mohl soupeř na poslední chvíli utkání srovnat. Výborný výkon celého týmu, který podtrhlo parádním výkonem bratrské duo Sobotků.

V utkání hraném ve velmi slušném tempu jsme nakonec byli o ten gól lepší. Soupeři děkujeme za slušně vedené utkání bez jakýchkoliv zbytečných zákroků.