3.kolo ML 2017-18 : NHÚ - HCF Dráhy 1:2

3.kolo ML 2017-18.

V sobotu pozdě večer dne 21.10.2017 jsme odehráli další zápas ML.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy, tedy spřáteleným týmem, na ledě se setkáváme velmi často a to jak v rámci ML či PÚ.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4, 1:0, 6:7). Tedy statisticky 32 zápasů s poměrem 18 výher, 4 remízy a 12 proher.

Zápasy minulé sezóny jsme odehráli 1:0, 6:7 a 5:1.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 1:2 (0:2) - STATISTIKY - více zde

K dalšímu sobotnímu večernímu zápasu jsme se sešli tak akorát. Šel i milda, který ukázal obdivuhodný výkon a fyzičku, když během dne absolvoval silový čtyřboj ve stylu běh, kolo, bruslení a večer hokej. A i tak na ledě vypadal mnohem svěžeji než my někteří ostatní, pomyslný kloubouk dolů mildo.

Od prvního vhozeného buly se odehrával na ledě souboj o střední pásmo, šance se střídaly na obou stranách, oba brankáři však předváděli výborné zákroky. Ve 12.minutě se soupeř ujal vedení, když jsme chybovali při vyhození puku z našeho obranného pásma. V další části utkání se nám kromě hodně šancí nepodařilo proměnit i trestné střílení a tak jsme inkasovali na 0:2. To běžela 26.minuta, když útočník soupeře projel celým hřištěm a dorážel vyražený puk do prázdné branky. Do konce první půle se již nic více na ledě neudálo a tak jsme šli do kabin za stále nepříznivého skóre a bez vstřelené naší branky.

V kabině nebylo moc co třeba rozebírat, snad se jen pokusit vylepšit naši prachmizernou koncovku a šlo se na věc. V druhé půli jsme začali stále více přebírat herní kontrolu puku na naši stranu, bohužel naše šance neústiliy v gólový efekt. Trápili jsme se zahazováním šancí, brankář hostí chytal famózně. Nakonec se nám podařilo vstřelit alespoň jeden gól, to po vyhraném buly v útočném pásmu v 77.minutě po nahrávce od tomáše, zasunul pod betonem puk raďan. Do konce zápasu i přes ještě minimálně další dvě šance se už skóre nezměnilo a tak jsme odcházeli do šaten s pocitem herně dobře odehraného zápasu, avšak bez bodového efektu.

Nutno dnes pochválit celý tým, který makal na 100%.

Chyběly tomu jenom body do tabulky, jinak bylo vše jak má být, tj. pěkný hokej, hra koukatelná, bez zbytečných faulů a hádek, bez zranění a dobrý pocit z dobře vykonané práce.

Nutno pogratulovat soupeři k vítězství, za svoji efektivitu, hru a bojovnost si kluci z hcf vítězství zasloužili.