Ve 3.kole ML19-20 nás čekal zápas s týmem HC Plums.

Tým HC Plums, snad asi z Heřmanova, pokud to říkám správně,je nováčkem naší ML. Tým je to však velice zkušený.

Strádal David
Rous Dominik

NHÚ BALINKA - HC Plums 1:7 (1:2) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme se sešli v desíti lidech, takže se hrálo přece jen lépe. Na ledě nás čekal neznámý tým HC Plums, avšak hned po buly jsme poznali, že hráči týmu HC se na ledě ML již objevovali v minulých sezónách v jiných "barvách dresů..".

Úvod zápasu byl takový oťukávací, ale bylo znát, že soupeř i my se snažíme hrát hokej nahoru dolů. Dovolím si tvrdit, že šance po celý zápas byly vyrovnané před oběma brankami, avšak efektivita, to je jiná písnička. Ve 23.minutě jsme po jedné další šanci týmu hc inkasovali, to útočník soupeře čekal "za bukem", dostal nahrávku, ujel a účelně zakončil. Ani jsme se neotřepali z gólu a bylo to 0:2, to po dorážce střely soupeře v 26.minutě. My jsme se snažili, šance byly a v 33.minutě jsme snížili na 1:2, když po akci na jeden dotek od michala na davida zakončoval milda. Do konce první půle se již gólově nic dalšího neudálo.

V půlce jsme trochu nabrali síly a šli opět na to. Hned jsme na soupeře vlétli a chtěli jsme utkání otočit v náš prospěch. Bohužel ve 43. a 45.minutě jsme inkasovali až na 1:4 a dá se říci, že s naší dnešní produktivitou, bylo o osudu utkání rozhodnuto. My jsme nebyli schopni vstřelit další gól, za to tým hc skóre ještě navyšoval až na stav 1:7. Nejdříve v 60.minutě při přesilovce a poté v rozmezí tří minut v 73. a 76.minutě po střelách od modré čáry. Do šaten jsme šli dnes s porážkou, ale herně to nebylo až tak špatné.

S efektivním soupeřem jsme se snažili držet krok, na šance to bylo sice vyrovnané, skóre však mluví samo za sebe. Gratulujeme týmu hc.

Dnes i přes prohru nutno pochválit všechny kluky, snažili jsme se makat nadoraz, a když zlepšíme efektivitu, nemusíme v dalších zápasech odcházet z ledu se sklopenou hlavou....