3.kolo ML 2021-22 : NHÚ - HC Ořechov 5:9

3.kolo ML 21-22.

Další zápas, nyní 3.kola ML21-22 jsme odehráli proti týmu Ořechova.

S týmem z Ořechova jsme se naposledy setkali v nedohraném minulém ročníku, zápas jsme prohráli 4:7, jinak naše všechny doteď odehrané zápasy skončili ze skórem 3:4, 1:4, 6:6, 3:6, 3:5, 4:7.

Filip Radek
Kolář Miloš
Strádal David
Rous Dominik

NHÚ BALINKA : HC OŘECHOV 5:9 (2:5) - STATISTIKY - více zde

K dalšímu zápasu ML jsme nastoupili proti týmu HC Ořechov, tedy týmu, proti kterému se nám až tolik nedaří. Konečně jsme se dnes i sešli v počtu deseti hráčů do pole a ve večerních sobotních hodinách šli na to.

Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali a druhý gól dostali v 10.minutě při naší přesilovce. Byla na nás vidět nesehranost, ale postupem času se to zlepšovalo....Ve 12.minutě jsme snížili na 1:2, střílel honza, hokej před brankářem do protisměru pohybu a branky nastavil dominik. Ve 23.minutě to bylo 1:3, po dorážce před naší brankou. My jsme opět snížili ve 27.minutě, také po dorážce před brankou honzou, nahrávali miloš a dominik. Hned poté soupeř opět poodskočil na 2:4 a 2:5, to ve 28. a 38. minutě, vše po dorážkách střel...Po půli to bylo tedy 2:5.

Hned po pauze jsme inkasovali v oslabení na 2:6. Poté jsme začali více hrát, možná soupeř tuto pasáž i podcenil a tak jsme snížili až na 5:6, postupně ve 53., 56. a 58.minutě. Naše góly vstřelili dominik po kontru s michalem, dále honza, když dominik využil chyby brankáře za brankou a nakonec dominik po rychlém kontru, když mu ideálně nahrával míša. V této části hry se začalo i více jiskřit, avšak tým HC zápas a skóre okamžitě "uťal", když hned v 60.minutě navýšil skóre na 5:7. Do konce zápasu jsme dostali ještě dva góly a to v 66. a 79.minutě. Konečné skóre tedy 5:9.

Dnes byl sice soupeř lepší a utkání měl gólově pod kontrolou, nicméně náš tým je nutno pochválit, rozjížděli jsme se pomaleji, avšak určitě jsme soupeři nedali vítězství zadarmo.