3.kolo PO ML 2017-18 : NHÚ - Bory 12:1

3.kolo nadstavby ML 2017-18.

Dne 13.1.2018 jsme odehráli náš další zápas nadstavby ML sezóny 2017-18.

V tomto 3.kole nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2 a 10:0 pro NHÚ.

NHÚ BALINKA - BORY 12:1 (7:0) - STATISTIKY - více zde

Ráno v sobotu 13.1.18 jsme odehráli náš již třetí zápas nadstavby o umístění. Sice jsme měli lehké problémy se sestavou, ale dali jsme to dohromady, navíc nám šel pomoct jelda ze zálohy.

Hráčů z Borů dnes přijelo přehršel, plná střídačka bojovně naladěných chalanů. Naštěstí jsme je hned v úvodu zmrazili, když jsme do 10.minuty vedli již 4:0. To ve 4.minutě si to projel po špatném střídání hostí milda středem, puk naservíroval vedle sebe vpravo a peťa střelou rozjel svůj gólový účet. Na 2:0 zvyšoval honza, když zachytil rozehrávku soupeře a prostřelil brankáře projektilem pod břevno. Na 3:0 skóroval opět peťa, po buly od mildy prostřelil brankáře hostí. Na 4:0 navyšoval jara, kterému nahrával milda, jara se s pukem obtočil na maodré a střelou po zemi překvapil brankáře z borů. Ve 14.minutě navyšoval peťa na 5:0, když mu nahrávali milda a jara z postupného útoku až z našeho obranného pásma, peťa zakončil únik blafákem vlevo. Na 6:0 jsme zvýšili využitím přesilovky, nahrával milda a střílel peťa, to běžela 25.minuta. Ve 33.minutě jsme využili přesilovku 5:3, když jsme šachovali soupeře v pásmu, nahrával jara na modrou pepemu, ten peťovi doprava, který vstřelil dnes svůj již pátý gól. Soupeř se snažil skóre snížit, ale většina jeho akcí končila v našem útočném pásmu bez většího efektu, bojovnost se však týmu z Borů i za nepříznivého skóre upřít nedá, kluci se stále snažili a jezdili.

V šatně byla nálada dobrá, o utkáni bylo vlastně již rozhodnuto a tak jsme si mohli vyzkoušet i herní prvky, na které není v zápasech tolik času. Na led jsem nastoupili v početní převaze, naši přesilovku jsme však nedotáhli ke gólovému efektu. Ve 47.minutě jsme zvýšili na 8:0, to si to nahráli milda na miru, ten bráchovi jarovi, který to zavěsil pod pravé víko branky. V 59.minutě jsme si vytvořili převahu v útočném pásmu, david obkroužil u modré, nahrál jarovi, ten posunul na najetého pajina doprava, pajin z první zavěsil na 9:0. Desátý gól vstřelil v 62.minutě pepe, když zachytil rozehrávku soupeře a střelou mezi betony nedal gólmanovi žádnou šanci. Poté se osmělil i soupeř a snížil v 69.minutě na 10:1, po skákavé dorážce před naší brankou. V 72.minutě dorážel honza akci nahrávek mezi mirou a mildou. No a zápasové skóre jsme ukončili v 75.minutě při využití přesilovky, když do střely pepeho nabíjel z buly david a pepe vymetl šibenici. Do konce utkání již žádný gól nepadl, my jsme v závěru trochu polevili, soupeř si vypracoval několik závarů a šancí, avšak již další gól se mu vstřelit nepovedlo. A to byl již konec našeho vítězného zápasu.

Dnes jsme byli určitě lepším týmem, soupeř však stále makal a hru nám znepříjemňoval, kluci z Borů se herně hodně snažili. My jsem však na vlně euforie, prostě nám to tam padá a snad se na to dá i herně dívat.

Chtěl bych pochválit všechny naše kluky, "lehce" bych snad vyzdvihl mildu a peťu nejen za jejich vynikající statistiky, ale i všichni ostatní zaslouží pochvalu, všichni hráli výborně. Navázali jsme tak na úspěšné minulé zápasy. Kéž by forma vydržela dále.