3.kolo PO ML 2019-20 : NHÚ - Bory 11:6

3.kolo nadstavby ML19-20.

Ve 3.kole ML19-20 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3, 8:2, 8:3, 10:2 a 9:4 pro NHÚ.

Letošní první zápas jsme opanovali 9:4.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Rous Petr ml.
David Komínek

NHÚ BALINKA - BORY 11:6 (2:2) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme se sešli opět v plném počtu, navíc zápas byl zakončen posezením v hospůdce na zimáku, takže návštěva byla početná. Tým z Borů je vždy houževnatý soupeř a tak se dal předpokládat hokej s celoplošným bruslením, navíc proti týmu z Borů to není nikdy lehké.

Úvod zápasu byl rychlý, hned ve 2.minutě jsme se ujali vedení. Akci nastartoval pepe z našeho pásma, našel rozjetého peťu, který projel mezi obránci a pod víko zavěsil. Soupeř hned ve 3.minutě vyrovnal střelou od modré. Dál se hrál zajímavý hokej, soupeř zavřel své obranné pásmo a tak jsme se těžko dostávali před branku hostí. Tým z Borů stále bruslil a tak nám "hokej" hodně znepříjemňoval. Až ve 30.minutě jsme vstřelili konečně gól, to zachytil davidk rozehrávku soupeře, mašíroval si to k brance a uklidil puk opět pod víko, nyní zpravé strany. Zápas jsme sice měli pod kontrolou, avšak tým z Borů i tak vyrovnal, to v 36.minutě opět po střele od modré. Do konce první půle se stav již nezměnil a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.

V půlce jsme trochu nahecovali, nabrali síly a šli opět na to. Na soupeře jsme se v úvodu snažili vlétnout, tedy nejdříve po ubránění našeho oslabení z první půle a hned poté to neslo "ovoce". Ve 45. minutě jsme vedli 3:2, to ve středním pásmu si vyměnili puk jaram s honzou, který následně vyvezl puk mezi dvěma obránci a střelou mezi betony překvapil brankáře hostí. Měli jsme nyní skvělou čtyřminutovku, hned ve 46.minutě rozjeli akci raďas, michal a david skóroval téměř do prázdné. Ve 47.minutě na 5:2 střílel nezadržitelně mirab od modré do spodního rohu branky po vyhranném buly od honzy a přiklepnutí zpět k modré od peťi. A na 6:2 navýšil skóre v 48.minutě david po nahrávce spoza branky od michala. Soupeř snížil hned ve 49.minutě na 6:3 střelou opět od modré. My jsme neznervózněli a v 52.minutě to bylo 7:3, po nahrávce od honzy střílel peťa mezi betony. Hru jsme měli pod kontrolou, avšak tým z Borů se nevzdával a v 62. a 65.minutě snížil skóre až na 7:5, čtvrtý gól po střele z protiútoku, pátý po dorážce před brankou. My jsme hned gól oplatili, to v 66.minutě na 8:5 navyšoval michal po protiútoku přes celé hřiště střelou pod víko, když ho do kontru rozjel nahrávkou david. A na 9:5 dával michal téměř do prázdné po skvělé spolupráci s mildou. Na 10:5 navyšoval jara po blafáku na brankáře hned po našem oslabení, když ho do kontru vyslali mirab a david, to běžela 76.minuta. No a v 77.minutě to bylo již 11:5, střílel opět jaram, který zakončil akci celé pětky a dorážel puk bekhendem pod víko po nahrávkách od pěťi a honzy. Soupeř ještě vstřelil gól v 78.minutě na konečné skóre 11:6 po dorážce před naší brankou. A to již byl konec celého utkání, hlavně ve druhé půli se to rozstřílelo, statisticky padl gól téměř každou třetí minutu, to byl teda fofr....

Po konci utkání jsme ještě poděkovali našim fanouškům za podporu, ještě jednou děkujeme všem a šli jsme konec roku lehce zapít....

S houževnatým soupeřem jsme utkání dovedli do vítězného konce hlavně ve druhé půli, když to byl gólostroj od obou mužstev. Ještě nutno poděkovat všem hráčům za férovou a líbivou hru.

Dnes nutno pochválit všechny kluky, i když hra nebyla hlavně v první půli až tolik záživná, zvedli jsme se a nakonec se na to dalo i dívat.