3.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - HC Bory 8:3

3.kolo nadstavby ML21-22.

Ve 3.kole nadstavby ML21-22 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3, 8:2, 8:3, 10:2, 9:4, 11:6 a 12:3 pro NHÚ.

Poslední zápasy jsme opanovali 9:4,11:6 a 12:3 v sezóně 19-20.

NHÚ BALINKA - BORY 8:3 (3:1) - STATISTIKY - více zde

Proti houževnatému soupeři jsme od začátku utkáni více drželi puk a začali si postupně vytvářet šance. V 7.minutě se po buly trefil davidk, když tečoval střelu od modré od kapitána miram a předchozí nahrávce od jaram. Soupeř se snažil hodně bruslit a hrát hlavně na rychlé kontry. Ve 20.minutě z takového protiútoku také vyrovnal. My jsme v první půli ještě překlopili výsledek na svoji stranu, nejdříve z našeho obranného pásma nahrával jaram přes jeldu na honzu, který se z nájezdu nemýlil. To běžela 34.minuta a ve 38.minutě navýšil radan na 3:1. To nadvakrát dorážel svůj projektil také po rychlém přechodu do útočného pásma.

Na začátku druhé půle jsme inkasovali na 3:2, to běžela 34.minuta, soupeř dorážel vyražený puk. Poté jsme se rozjeli a v rozmezí necelých sedmi minut jsme vstřelili čtyři góly. V 54.minutě davidk po akci z pravého křídla po ose mirab, honzan, dorážel pod víko ideálně nahrávku. V 56. krásná kombinace prvního útoku, zakončoval honzan, nahrávali davidk a radan. V 58.minutě zachytil milošk rozehrávku soupeře a po samostatné akci nezištně zakončil. A v 60.minutě po kombinaci radan, honzan zakončoval honzan podél betonu brankáře soupeře. V 73.minutě to bylo již 8:2, gól vstřelil jaram od modré, když mu nahrával miram, kluci výborně zakryli brankáři HC výhled....Do konce zápasu soupeř ještě skóre snížil na 8:3, to v 73.minutě po pěkně umístěné střele z protiútoku. A to už byl konec.

V dnešním zápase zaslouží pochvalu celý manšaft, ale je třeba vyzdvihnout produktivitu prvního útoku a raďaf nás taky hodně podržel. Dnes proti snaživému soupeři pěkná práce.