3.kolo PO ML 2022-23 : NHÚ - MĚŘÍN 13:2

3.kolo PO ML 22-23.

Dnes jsme odehráli další kolo nadstavby sezóny 22-23 a to proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance se v posledních zápasech překlopila na naši stranu a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0, 5:4, 17:1, 5:0,  6:1, 5:4, 8:4, 8:3, 6:5 a 6:3.

První zápas letošního ročníku jsme vyhráli 6:3.

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 13:2 (6:1) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme nastoupili na led v plném počtu hráčů v poli a chtěli jsme "urvat" další body do tabulky nadstavby. Na led proti nám vyjel tým z Měřína.

V první půli jsme inkasovali jako první. Skóre 0:1 trvalo jen chvíli a poté se rozjel náš gólostroj. O vedení na skóre 6:1 se postarali 2x adam, 1x davidk, mildas, honzan a petr. O nahrávky se podělili 2x mildas, 1x pepen, radan a adam. Do šaten se odcházelo za příznivého skóre 6:1.

Na začátku druhé půle jsme skóre navýšili až na 8:1, to po gólech davida a petra, nahrávali pokec a pepe. Poté snížil soupeř na 8:2. A do konce zápasu jsme již jen skóre vyšperkovali na konečných 13:2. O góly se dále postarali miloš, pokec, honza, radan a petr, který dnes zápas zakončil i svým prvním hattrickem v dresu NHÚ, gratulujeme. O nahrávky na již výše zmíněné góly se podělili 3x davidk, 2x honza, miloš a pokec. Pěkné skóre a dá se i říci, že po jednoznačném výkonu. Bravo kluci!

V dnešním utkání jsme byli od začátku lepší a předvedli jsme výborný výkon. Nic na tom nemění i fakt, že hostující tým přijel v neúplné sestavě.

Dnes se na to dalo koukat, všichni do jednoho zaslouží pochvalu.....