3.PÚ 15-16 NHÚ - Farma Měřín 7:5

3.přátelský zápas 2015-16.

V pondělí ve sváteční den dne 28.09.2015 jsme ve večerních hodinách nastoupili do velkomeziříčské arény k našemu již třetímu letošnímu přátelskému zápasu, pozvali jsme tým Farma Měřín.

Účast hráčů sice nebyla ideální, ale i tak jsme mohli nasadit dvě formace.

Sestava vypadala takto:

Strádal Milan

..

NHÚ BALINKA - FARMA MĚŘÍN 7:5 - STATISTIKY - více zde

Dnešní zápas se v úvodu nesl ve velkých nepřesnostecha a dá se říci, že dvacet minut se oba týmy hledaly. To už byl však stav 3:3, když nejdříve tým z Měřína vedl již 0:2, abychom poté snížili po rychlém protiútoku Michalem. V rozmezí mezi 18. až 23.minutou to bylo nejdříve opět o dva góly pro soupeře, poté jsme však vyrovnali na zmiňovaných 3:3 Tomášem a Davidem, první gól po náznaku střely a blafáku, druhý gól po závaru a dorážce střel. Od tohoto stavu jsme se minimálně i my dostali na vyšší hokejový level a začali si i trochu nahrávat a hlavně bruslit. V 31.minutě jsme vedli 4:3 po nájezdu Davidem a v 43.minutě navyšoval Milda skóre po závaru na 5:3. Hned po buly však soupeř kontroval po střele od modré. Ve 47.minutě to bylo opět o dva góly pro nás, když Michal využil prostoru pro dorážku prvotních střel. V 57.minutě jsme opět inkasovali po střele od modré, abychom nakonec po spoustě dalších nevyužitých šancí, a to nejenom z naší strany, navýšili skóre na konečných 7:5, po střele Radka N.

Celkově jsme viděli utkání opět pozitivně a to i přesto, že již zmiňovaná úvodní třetina utkání byla hodně nehokejová.

Ke statistikám, za náš tým vstřelili góly :

Michal N. 2x, David K.2x, Milda 1x, Tomáš U.1x, Radek N.1x

P.S. Komentář utkání je očima jednoho z hráčů a nemusí korespondovat s názory jiných aktérů utkání.