4.kolo ML 2019-20 : NHÚ - SK Ořechov 3:5

4.kolo ML19-20.

Další zápas, nyní 4.kola ML19-20 jsme odehráli proti týmu Ořechova.

S týmem z Ořechova jsme se naposledy setkali minulý rok, zápas jsme prohráli 3:6, jinak naše všechny doteď odehrané zápasy skončili ze skórem 3:4, 1:4, 6:6 a 3:6.

Rous Dominik
Strádal David

NHÚ BALINKA : SK OŘECHOV 3:5 (1:2) - STATISTIKY - více zde

K dalšímu zápasu ML jsme nastoupili proti týmu SK Ořechov, tedy týmu, proti kterému se nám až tolik nedaří, což jsme chtěli dnes změnit.

V první půli jsme vstřelili jen jeden gól, o který se postaral domča ve spolupráci s raďasem. To soupeř se činil dvakrát a tak na časomíře stálo skóre 1:2 po první půli.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem se zlepšit, zkusit skóre otočit a hlavně i zúročit některé gólové šance, naše efektivita nebyla stále dobrá. V úvodu druhé půle jsme dostali gól střelou spoza kruhů ve 43.minutě. My jsme kontrovali ve 46.minutě, když na 2:3 snižoval opět dominik, střílel milda a domča puk doklepl. Soupeř utekl na 2:4 v 60.minutě po dorážce střely. V 70.minutě to bylo již 2:5, to po střele spoza kruhů. My jsme utkání ještě lehce zdramatizovali ve 74.minutě, když po nahrávce pepého zakončoval michal na konečný stav 3:5. Vyrovnané utkání, avšak soupeř byl opět efektivnější.

Dnes byl zápas hodně vyrovnaný, rozhodla opět lepší efektivita soupeře.

Nutno pochválit všechny naše hráče, určitě všichni podali výborný výkon, i když se prohrálo.