4.kolo ML 2021-22 : NHÚ - SK Lavičky 1:12

4.kolo ML21-22.

Náš čtvrtý mistrovský zápas letošní ML21-22 jsme odehráli s týmem SK Lavičky.

S týmem SK Lavičky jsme hráli naposledy v sezóně 18-19.

Celkově z našich vzájemných zápasů máme s tímto týmem bilanci stále příznivou, výsledkově to vypadalo v ML či EML prozatím takto :2:3, 1:5, 5:1, 9:1, 3:2, 6:3, 0:9, 2:5, 4:3, 7:8, 0:6, 4:2, 3:2, 4:2, 2:4, 3:6, 6.0, 7:3, 3:8, 5:7, 5:6, 7:4, 3:8, 1:10

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Kolář Miloš
Strádal David
...

NHÚ BALINKA - SK LAVIČKY 1:12 (0:8) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního zápasu jsme vstupovali v desíti v poli a čekali, jak se budeme prezentovat na ledě. Soupeř na tom byl očividně rychlostně lépe, nicméně jsme se snažili co nejvíce s týmem SK držet krok. Pykali jsme hlavně za nedůraz při dorážkách před naší brankou a nepokrytí všech volných neobsazených hráčů. Do šaten jsme šli za nepříznivého skóre 0:8.

Druhá půle již snesla přísnější hledisko z pohledu naší předvedené hry, už jsme si vypracovávali šance a snažili se býti vyrovnaným soupeřem. Náš jediný vstřelil miloš pod víko, po akci z levé strany od miram a mildas, který přenesl puk nezištně doprava. Zakončení byla třešnička, milošovi gratulujeme k prvnímu "oficielnímu" gólu pod hlavičkou NHÚ. Jen tak dále. Utkání nakonec skončilo 1:12, když jsme hratelnou druhou půli gólově neudrželi, nicméně na vítězství by to stejně nemělo žádný vliv.

Dnes jsme na soupeře neměli, a i když je výsledek možná krutý, soupeř si vítězství plně zasloužil.