4.kolo ML 2022-23 : NHÚ - SPL Radostín n.Osl. 4:7

4.kolo ML 2022-23.

16.10.22 jsme odehráli náš další zápas ML 2022-23.

V tomto dalším kole nás čekal zápas s týmem z Radostína nad Oslavou.

Celková naše bilance s týmem SPL je následuující, výsledkově to v zápasech vypadalo takto (ML 5:3, 4:1, 2:2, 4:0, 2:3, 3:1, 1:3, 1:10, 7:3, 11:6, 3:14, 1:4, 2:9, 2:13 a 1:11.

Strádal Radek (A)
...
...
...

NHÚ BALINKA - SPL RADOSTÍN N/OSL 4:7 (2:4) - STATISTIKY - více zde

Další zápas jsme odehráli proti týmu z Radostína, dnes nás hrálo v poli jen osm.

Začátek zápasu jsme odehráli velmi obstojně, v 11.minutě jsme vedli již 2:0. Nejdříve ve 2.minutě milda zakončil akci bekhendem do protipohybu brankáře, když vybojovali s davidemk puk při napadání rozehrávky týmu soupeře. V 11.minutě po závaru v útočném pásmu, po nahrávce kapitána miry, střele mildy, zasunul puk spoza branky o beton brankáře hostí jaram. Do konce první půle tým z Radostína skóre otočil a to po gólech ve 13., 15., 32. a 34.minutě. A to buď po rychlých kontrech či závaru před naší bránou a dorážkách. Do šaten jsme odcházeli tedy za stavu 2:4, herně to však bylo vyrovnané.

O přestávce jsme se snažili trochu zkoncentrovat, síly trošku docházely, nicméně se soupeřem jsem drželi herně krok. Ve 47. minutě nám soupeř utekl na 2:5 po rychlém kontru. V 59.minutě po ťukecu téměř na jeden dotek a nahrávkách mildy a honzy střílel z první davidk, svým projektilem vymetl pavučinu v bráně hostí. Soupeř nám bohužel zase gólově utekl v rychlém dvougólovém sledu v 72. a 73.minutě na 3:7. Nutno říci, že v této fázi utkání to byl zápas nahoru dolů. My jsme se nechtěli ještě vzdát a těsně před koncem jsem alespoň skóre zkorigovali na 4:7, to v 79.minutě. To technickým gólem po nájezdu a faulu soupeře skóroval opět mildas.

Co k zápasu dodat, skóre asi odpovídá konečnému výsledku, přece jen tým hostí byl o "trochu" lepší a vítězství si zasloužil. Nám srdnatý výkon na body nestačil, kluky však nutno pochválit za předvedenou hru....možno ještě dodat, že naše sestava byla spíše starší garda....