4.kolo PO ML 2018-19 : NHÚ - Stránecká Zhoř 12:2

4.kolo PO ML18-19

V dalším kole ML, nyní čtvrtém zápase nadstavby na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2, 10:3 a 5:5.

Letos jsme první vzájemný zápas remizovali 5:5.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Rous Petr ml.
...
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 12:2 (6:1) - STATISTIKY - více zde

K našemu dalšímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Stránecké Zhoři, proti kterému se nám poslední dobou docela daří, v minulosti tomu však bylo naopak. Tak jako tak se dal čekat urputný hokejový boj a dobrý zápas.

Úvod zápasu se nesl na obou stranách zodpovědnou hrou, my jsme bušili více "na pilu" a hnali se dopředu, náš soupeř se snažil hrát hodně se zabezpečené obrany a dobře bruslil. Na úvodní gól se tedy čekalo až do 15.minuty, když spoza branky nahrával peťa a po ledě střílel pepé od modré do protipohybu brankáře. Hned minutu poté tým ze Zhoři vyrovnal, na gól jsme mu tak trochu nabili špatně vyhozeným kotoučem z našeho obranného pásma. Hned poté se však rozjel balinkovský brankostroj a síťka hostujícího brankáře se třepetala nyní téměř každou pátou minutu. V 18. dnešní kapitán milda skóroval na 2:1, nahrával lubin a michal. Ve 20.minutě dorážel do šibenice puk jara po závaru před brankou hostí, nahrávky měli milda a opět michal. Ve 25.minutě jsme vyšachovali obranu soupeře a po ose jara, milda střílel pepé po ledě do volného prostoru branky hostí. Ve 30.minutě si to našlápl david přes celé kluziště a zakončil blafákem na 5:1. No a v 35.minutě po nahrávce spoza brány od davida skóroval peťa. Úvodní půle skončila tedy 6:1, soupeř v druhé polovině první půle sice nestačil našim útočným akcím, stále se však snažil a tak se bylo na ledě na co dívat.

O přestávce byla v kabině dobrá nálada, věřili jsme si, že dnes už utkání "nemůžeme" ztratit. Ve 44.minutě úřadovala bratrská dvojice, střílel pepé, dorážel honza na 7:1. Na 8:1 zvyšoval rozjetý david, do brejku mu nahrával dnes všudybyl milda. Ve 49.minutě jsme vyšachovali soupeře a téměř do prázdné dorážel jara na 9:1, po nahrávkách od lubina a opět mildy. V 54.minutě završil david hattrick, to opět po nahrávce mildy. V 66.minutě úřadovala dnešní druhá bratrská dvojka, nahrával raďas, střílel milda, to běžela 66.minuta a bylo to již 11:1. No a v 70.minutě jsme přidali dvanáctý fík, gól vstřelil honza, nahrával peťa. Nutno řící, že soupeř měl také několik výrazných gólových šancí a poslední patnáctiminutovka se hrála hodně "otevřeně" stylem nahoru dolů. Na konečné skóre 12:2 završil utkání tým ze Stránecké Zhoři při přesilovce. A za chvíli zazněl gong konce utkání, dnes jsme si pěkně skórově rozdělili obě půlky.

Tak další letošní výhra. Nutno dnes pochválit opravdu, ale opravdu všechny hráče, super výkon, jen tak dále a jedeme stále na vítězné vlně.....