5.kolo ML 2023-24 : NHÚ - SPL Radostín n.Osl. 5:5

5.kolo ML 23-24.

V sobotu 4.11. jsme odehráli pátý zápas ML 23-24.

V tomto dalším kole nás čekal zápas s týmem z Radostína nad Oslavou.

Celková naše bilance s týmem SPL je následující, výsledkově to v zápasech vypadalo takto (ML 5:3, 4:1, 2:2, 4:0, 2:3, 3:1, 1:3, 1:10, 7:3, 11:6, 3:14, 1:4, 2:9, 2:13, 1:11, 4:7, 4:8, 6:6 a 5:12.

Zápasy minulého ročníku skončily výsledkem 4:7, 4:8, 6:6 a 5:12.

NHÚ BALINKA - SPL RADOSTÍN N/OSL 5:5 (3:3) - STATISTIKY - více zde

Další zápas jsme odehráli v sobotu ve večerních hodinách, horko těžko jsme dnes dávali sestavu dokupy.

V první půli jsme se ujali vedení v 17.minutě, to skóroval davidk po nahrávkách davči a radana. Tým z Radostína skóre otočil na stav 1:2 hned do 21.minuty. My jsme vyrovnali v této úrodné desetiminutovce ve 23.minutě, to nahrával mira a střílel davidk. Ve 32.minutě milda otočil skóre na 3:2 po nahrávce davidas. Těsně před odchodem do šatny hosté vyrovnali na 3:3.

Ve druhé půli se hrálo nahoru dolů. V 51.minutě vymetl nechytatelně šibenici od modré davidk, stav 4:3, byl to jeho hattrick, nahrával raďas. V 54.minutě to byla zase remíza 4:4. My jsme se opět ujali vedení v 68.minutě a to při naší přesilovce, gól vstřelil radan, nahrával opět raďas. Hosté opět srovnali v 66.minutě na 5:5. Poté jsme ještě přežili neuznaný gól v naší bráně. A to již byl konec.

Co k zápasu dodat, velmi dobrý zápas nahoru dolů, nakonec asi i zasloužená remíza....mohly vyhrát oba týmy. Nutno pochválit všechny kluky, ale davidův hattrick stojí určitě za "povšimnutí".