5.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - SPL Radostín n.Osl. 2:13

5.kolo PO ML 2021-22.

Po Novém roce jsme odehráli náš další zápas ML 2021-22.

V tomto dalším kole nadstavby nás čekal zápas s týmem z Radostína nad Oslavou.

Celková naše bilance s týmem SPL je následuující, výsledkově to v zápasech vypadalo takto (ML 5:3, 4:1, 2:2, 4:0, 2:3, 3:1, 1:3, 1:10, 7:3, 11:6, 3:14, 1:4 a 2:9).

Poslední zápasy jsme s týmem SPL odehráli v sezóně 17-18 a to jsme prohráli poměrem 3:14 a 1:4 a 2:9.

Strádal Radek (A)
Strádal David
Kolář Miloš
...

NHÚ BALINKA - SPL RADOSTÍN N/OSL 2:13 (2:4) - STATISTIKY - více zde

Další zápas jsme odehráli téměř po třech týdnech vánočního odpočinku a to proti týmu z Radostína.

Začátek zápasu nás sice lehce tým SPL přitlačil v naší obranné třetině, nicméně další minuty nedávaly znát, že to dnes bude výsledkové fiasko. Ale postupně, v 16.minutě jsme inkasovali po střele z kruhů, hned v 18.minutě to bylo 0:2, to po rychlém protiútoku. My jsme korigovali v 19.minutě, když střílel raďas a dorážel davidk. Ve 20.minutě nám soupeř opět utekl na 1:3, to po chybě v rozehrávce. Hned ve 22.minutě to bylo již 1:4, to nás soupeř vyšachoval a zakončoval do prázdné. Poté jsme soupeře přitlačili a vytvořili si docela šance, brankář hostí však vše lapal, až na 27.minutu, když akci rozjel davidk a michaln zakončoval po objetí branky do prázdné. Další šance jsme nevyužili a tak soupeř vytěžil z herně vyrovnaného průběhu ještě dva góly, dá se říci, že skoro "zadarmo".

Do druhé půle jsme šli s cílem utkání zvrátit, nicméně vše se herně rozpadlo v 50.minutě, do té doby jsme inkasovali další dva góly na skóre 2:8. Poté už to bylo naše trápení, góly v naší síti jak přes kopírák, většinou dle pravidla nedáš/dostaneš. Nicméně tím nechci vůbec schazovat výkon týmu Radostína, kluci byli přece jenom rychlejší a dynamičtější a ukázali nám, jak být efektivní. Konečné skóre je kruté, nicméně odpovídá i tomu, že jsme se na konci spíše více hádali a bojovali s disciplínou a sami se sebou.

Co k zápasu dodat, dnes nám soupeř ukázal jak hrát efektivně a ve svižném tempu. Gratulace letí do Radostína.