6.kolo ML 2013-14 : NHÚ : STRÁNECKÁ ZHOŘ 7:1

Šestý zápas ML 2013-14.

V úterý 5.11.2013 jsme odehráli náš další zápas ML 2013-14.

Na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5.

Naše zápasy minulé sezóny jsme odehráli s výsledky 9:3, 6:8 a 4:5.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu, bylo nás dnes na 2 pětky.

Kubát Petr
3.Útok

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 7:1 (0:1) - STATISTIKY - více zde

Do utkání jsme nastupovali se třemi útoky, účast byla dnes hojná, což je určitě jen dobře. Poslední zápasy se nám daří a tak jsme byli v očekávání dobrého hokeje.

Prakticky ihned od začátku bylo znát, že nejsme ve své kůži. Navíc hned ve čtrté minutě zápasu jsme dostali gól z přesilovky soupeře. Tento fakt a snad i hra na tři útoky dal ráz celé první půle, kdy jsme se na ledě hledali. I přestože, že se hra odehrávala především před bránou soupeře, byli jsme techničtější a nebezpečnější, chyběl tomu hlavně důraz a ten poslední krůček před bránou ke vstřelení gólu. První půli jsme tedy prohráli fotbalovým skóre 0:1.

Do kabiny jsme již šli s rozhodnutím rady "starších" s průběhem utkání něco udělat, což bylo z našeho pohledu stáhnutí hry na dvě útočné lajny. A hle, ono to dnes přineslo "ovoce". Ožila hlavně druhá lajna, která nakonec nasázela čtyři góly. Ale popořadě, nejdříve ve 46. minutě se předvedl kanonár Pepík po příhře od Mildy a Mirka B. Poté v 53.minutě úřadoval Radek N. po nahrávce od Michala N. O pět minut později na 3:1 navýšil Michal N. po přihrávkách opět Mirka B. a Honzy N. V 60.minutě vstřelil svůj prémiérový gól v našem dresu Honza N., čímž mu gratulujeme a vítáme v klubu střelců. Na gól mu nahrávali Radek N. a Michal N. Stav 5:1 v 73.minutě doladil David po perfektní souhře s Mildou a Pepíkem. Ještě předtím jsme přečkali přesilovku 5:3 a to jsme se ještě dokonce řítili na soupeře v nájezdu našich dvou hráčů, no neuvěřitelné. Poté ještě Raďas S. předvedl, když nevíš co s pukem, projel celé hřiště a skvostně zakončil blafákem. A konečně v 75.minutě vyšperkoval svůj výkon opět Radek N., když po přihrávkách od Davida a Pepíka zakončil skóre poměrem 7:1.

Co k zápasu dodat, první půle byla spíše trápení. To ta druhá vypadala, jak kdyby na ledě existovalo již jen jedno mužstvo a to NHÚ. Soupeř snad možná i fyzicky odpadl a našemu tempu nestačil.

Nutno pochválit všechny hráče, nerad bych někoho extra vyzdvihoval, i tak však musím přece jen uvést Radka a Mirka, jejichž statistiky a hra byly vynikající.

Navíc ještě přejeme rychlé uzdravení Kubovi Rosickému, tedy jednomu z rozhodčích utkání, který byl tak nešťastně nastřelen pukem, že musel zápas opustit již na začátku druhé půle.