6.kolo ML 2019-20 : NHÚ - HC Trnava Horses 3:12

6.kolo nadstavby ML19-20.

Ve 6.kole nadstavby ML19-20 nás čekal zápas s týmem HC Trnava Horses.

Tým z Trnavy je nováčkem naší ML, náš první vzájemný zápas jsme odehráli se skórem 4:12.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Strádal David
Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA - HC Trnava Horses 3:12 (2:7) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme se sešli opět v plném počtu, rozdali nějaké stopky a šlo se na věc. Utkání by se dalo nazvat bojem o první místo v tabulce po polovině nadstavby. První letošní zápas jsme s týmem HC prohráli a tak jsme chtěli dnes zabodovat.

Úvod zápasu byl z naší strany dobrý, ale na soupeři bylo vidět, že je nažhaven, ale hlavně plná střídačka hráčů ukazovala, že si nepřijel tým HC zahrát jen "pouťák". Kluci z Trnavy bylí rychlí, okamžitě nás dostupovali, nebylo moc času na rozehrávku, na což nejsme tolik zvyklí. Do 8.minuty to bylo 0:2, tým HC nás dvakrát přečíslil a nutno podotknout, že po nádherných akcích. My jsme hned na to snížili, to v 9.minutě zachytil rozehrávku soupeře peťa, povyjel a jeho projektil zasvištěl po střele ze strany k tyčce. Ve 14.minutě se nám naskytla přesilová hra, bohužel jsem hráli nedůsledně a inkasovali na 1:3. V 17.minutě jsme snížili skóre opět petrem, který vyčíhl rozehrávku soupeře na naší obranné modré a svůj samostatný nájezd zakončil mezi betony brankáře. Bohužel další góly do konce první půle padaly již jen do naší sítě, a to v 19., 20., 25., 26., a z přesilovky v 34.minutě. Do šaten jsme šli tedy za skóre 2:7.

V půlce jsme trochu nabrali síly, dali jsme si cíl více bruslit a hrát s hlavou nahoře, stále jsem měli šanci utkání zvrátit. Snažili jsme na soupeře vlétnout, úvod se nám podařil, trochu jsme soupeře přikovali před jeho bránu, avšak bez gólového efektu. A navíc jsme ve 46. a 49. minutě inkasovali z rychlých protiútoků až na skóre 2:9 a o zápase bylo víceméně rozhodnuto. Soupeř nám přidal další góly v 55. a 66.minutě na 2:11. Před koncem jsme vstřelili náš třetí gól, střelcem nebyl nikdo jiný než peťa. Do kontru ho z našeho obranného pásma vyslal jara a poté radan, peťa propasíroval puk nadvakrát pod brankáře hostí. Stav 3:11 nevydržel, v 77.minutě nám soupeř přidal ještě dvanáctý gól do šatny. .....Dnes nás přejel trnavský válec.

Co říci k utkání, druhá půle byla z naší strany herně lepší, avšak "herně nabušený" soupeř nás jednoznačně přehrál na všech postech a zaslouženě si odvezl do Trnavy vítězství.

Gratulace týmu Horses a my hlavu vzhůru, je to jen hokej.....