6.kolo ML 2022-23 : NHÚ - MĚŘÍN 6:3

6.kolo ML 22-23.

Dnes jsme odehráli 6.kolo sezóny 22-23 a to proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance se v posledních zápasech překlopila na naši stranu a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0, 5:4, 17:1, 5:0,  6:1, 5:4, 8:4, 8:3 a 6:5.

Zápas minulého ročníku jsme vyhráli 8:3 a 6:5.

Mucha Jaromír (A)
Pokorný Pavel
Rous Dominik

...             ...           ...
...

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 6:3 (4:2) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme nastoupili na led v plném počtu hráčů v poli pro dvě pětky a chtěli jsme se pokusit "urvat" konečně první vítězství v letošní sezóně....proti nám nastoupil tým z Farmy Měřín.

V první půli jsme se po vyrovnaném herním začátku ujali vedení až na 2:0. Nejdříve v 10.minutě skóroval davidk po protiútoku, nahrávali mildas a pokec. V 15.minutě to byl raďas, který skóroval tečovanou střelou po příhře od dominika. Soupeř snížil při našem oslabení v 25.minutě po tečované střele. My jsme navýšili skóre až na 4:1, to nejdříve v 28.minutě po super akci až z našeho obranného pásma skóroval míšan po nahrávkách od davidak a pokeca. A v 35.minutě opět míšan, to z kontru po nahrávce od mildy, skóroval podél betonu brankáře hostí. Bohužel jsme ještě inkasovali téměř s koncem první části, to po naší chybné rozehrávce v 39.minutě...

Na začátku druhé půle na nás tým z Měřína vlétl a horko těžko jsme se bránili nátlaku týmu Farma. Inkasovali jsme však až v 51.minutě a to opět při našem oslabení. Stav 4:3 jsme i přes nápor udrželi až do 55.minuty, když jsme navýšili skóre na 5:3, to individuální akci přes celé hřiště nezištně zakončoval pokec. Od té chvíle jsme hru vyrovnali a nakonec ještě navýšili stav na 6:3. To zakončoval davidk po nahrávce od pokece. Soupeř z Měřína se stále snažil, nicméně my jsme si již vítězství nenechali vzít.

V dnešním utkání jsme prolomili sérii proher a doufám si říci, i když soupeř hodně "kousal", že jsme si vítězství nejenom výsledkově, ale i herně zasloužili. Díky všem klukům za přístup a maximální nasazení, nicméně bych vyzdvihl dnes i jednotlivce a to káju, pokece a útočníky davida a míšu....to bylo vidět i ve statistikách dnešního zápasu...jen tak dále kluci.