6.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - Ligno VM 2:6

6.kolo Po ML 21-22.

Další zápas jsme odehráli proti týmu Ligno VM, známým pod dřívějším názvem Kabadesign.

V tomto kole nás čekal již desátý zápas na poli městské ligy s týmem Pepíka Vaculy, nyní pod názvem LIGNO, výsledkově to máme 5:5, 10:2, 4:2, 8:6, 8:5, 9:6, 7:3, 6:5 a 9:3.

Zápasy minulého ročníku jsme vyhráli 6:5 a 9:3.

NHÚ BALINKA - LIGNO VM 2:6 (1:5) - STATISTIKY - více zde

K dalšímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Ligno VM, dříve Kabadesign, byl to zápas o čtvrté místo nadstavby 2.ligy.

Od začátku jsme se nechytili a soupeř nás přehrával. Také jsme hned v 1.minutě inkasovali gól. To nás srazilo hodně dolů, a i když bychom měli být zkušený tým, tak jsme se z toho celou první půli nedostali. Vyrovnat jsme ještě stačili ve 12.minutě, to protiútok předvedl davidk, který si to profrčel pásmem přes dva hráče a nahrál nezištně honzovin, který z první zasunul či vystřelil puk do odkryté branky. V další fázi, i když jsme měli také šance, tak otěže utkání byly na straně týmu Ligna. Do konce první půle jsme inkasovali další góly až na stav 1:5.

V druhé půli byla naše hra sice už lepší, nutno podotknout, že soupeř nám dovolil i více a utkání už měl defakto vyhrané. Hned v úvodu jsme inkasovali na 1:6. My jsme náš druhý gól vstřelili v 71.minutě při přesilové hře, to nahrávkách od honzyn a mildys puk do branky zasunul davidk. Stav 2:6 už vydržel až do konce utkání.

Soupeř byl hokejovější a herně lepší, jeho zasloužené vítězství.....nějak nám to teď "nelepí.