7.kolo ML 2018-19 : NHÚ - SK Ořechov 3:6

7.kolo ML18-19.

Další zápas, nyní 7.kola ML18-19 jsme odehráli proti týmu Ořechova.

S týmem z Ořechova jsme se naposledy setkali na ledě v sezóne 15-16, naše zápasy skončili tehdy skórem 3:4, 1:4 a 6:6.

NHÚ BALINKA : SK OŘECHOV 3:6 (2:3) - STATISTIKY - více zde

K dalšímu zápasu ML jsme nastoupili proti týmu SK Ořechov, naše poslední zápasy se datují v sezóně 15-16. Na led jsme nastoupili v plné síle v počtu deseti v poli a šlo se na to.

V úvodu utkání se začal hrát hokej nahoru dolů, byl to typický zápas mezi NHÚ a Ořechovem. Hodně bruslení, napadání, ale férový hokej. Hned v úvodu měl tutovky tým SK a hned první nabídku hosté využili. To běžela druhá minuta, střela a dorážka. My jsme vyrovnali skóre v 9.minutě, to do brejku vysunul michal mildu, který zasunul kotouč mezi betony brankáře SK při nájezdu. Soupeř skóre navýšil hned poté, to v 10. a 13.minutě vždy z první prostřelil našeho karla. Hned v 16.minutě jsme snížili na 2:3, to úřadoval opět milda, nahrávka spoza branky a střela z první. Do šaten se šlo za stavu 2:3 pro hosty.

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem se ještě zlepšit, zkusit skóre otočit a hlavně i zúročit některé gólové šance, naše efektivita nebyla dobrá. V úvodu druhé půle bylo utkání herně stále vyrovnané a čekalo se na další gól. Bohužel přišly dva v naší síti, to hned v úvodu ve 41. a  52.minutě, oba góly po protiútocích soupeře. My jsme snížili na 3:5 při našem oslabení, když si to na brankáře valili, petr s honzou, který zakončoval. Stále jsme se snažili utkání ještě zvrátit, síly však docházely, navíc v 79.minutě rozhodl utkání soupeř střelou od modré na 3:6.

Dnes byl zápas hodně o rychlosti a bruslení, oba týmy jezdily, zápas byl hodně vyrovnaný, rozhodla efektivita soupeře.

Nutno pochválit všechny naše hráče, určitě všichni podali výborný výkon, i když se prohrálo.