7.kolo ML 2019-20 : NHÚ - HC Trnava Horses 4:12

Ve 7.kole ML19-20 nás čekal zápas s týmem HC Trnava Horses.

Tým z Trnavy je nováčkem naší ML, takže byly první příležitost se potkat na ledě.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Rous Dominik
Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA - HC Trnava Horses 4:12 (2:4) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme se sešli v desíti lidech, takže se hrálo přece jen lépe. Na ledě nás čekal neznámý tým HC Trnava a tak jsme v očekávání nového soupeře vyjeli na led s velkým natěšením a hlavně s náladou zase po nějaké době bodovat.

Úvod zápasu byl z naší strany dobrý, na soupeře jsme se snažili vlétnout a doufám si tvrdit, že jsme na začátku lépe bruslili a kombinovali, takže jsme si vypracovali i více gólových příležitostí. Hned ve 4.minutě nastartoval milda z našeho obranného pásma na modré najetého davida, který svůj nájezd bravurně zakončil pod víko. Skóre jsme poté mohli navýšit, ale byl to tým HC, který vyrovnal ve 12.minutě po buly a následné střele. My jsme skóre otočili v náš prospěch v 18.minutě, když přečíslení využil milda po příhře nadvakrát s jarou. A byla to střela opět pod víko. Tak to byla úvodní dvacetiminutovka, která z naší strany snesla nějaké herní měřítko. Ve 21.minutě však soupeř vyrovnal po protiútoku a hned následně vzal otěže utkání do svých rukou. Do konce první půle jsme inkasovali ještě na 2:3 po střele po ledě a 2:4 v 39.minutě opět po buly a následné střele. Nutno říci, že v druhé půli úvodní části nás soupeř přebruslil a vedl zaslouženě.

V půlce jsme trochu nabrali síly a šli opět na to, stále jsem měli šanci utkání zvrátit. Snažili jsme na soupeře vlétnout, ale hned ve 42.minutě jsme inkasovali na 2:5. V 49.minutě to bylo již 2:6, naše předsevzetí zůstalo bohužel v kabině. My jsme ještě snížili na 3:6, po závaru před brankou hostí, když si puk vyměnil honza s jarou, který zasunul touš spoza brány pod beton brankáře. Soupeř nám však zase utekl v 60.minutě na 3:7, to dokonce při naší přesilovce. A hned minutu poté střela a bylo to 3:8. My jsme vstřelili ještě jeden gól, o ten se postaral dominil po souhře na jeden dotek o mildy a petra, snižoval na 4:8. Poté to tam začalo padat, avšak bohužel jen do naší sítě, když soupeř do konce utkání navýšil skóre až na strašidelných 4:12.

Co říci k utkání, prvních dvacet minut to vypadalo nadějně, potom jsme bruslařsky odešli....

Gratulace týmu HC a my se snad chytneme na nějakém dalším soupeři.