7.kolo ML PO 2022-23 : NHÚ - HCF Dráhy 4:8

7.kolo ML PO 22-23.

V 7.kole nadstavby sezóny 22-23 ML nás čekal zápas s týmem HCF Dráhy.

Pro úplnost statistik, s týmem Dráhy máme z předchozích roků tuto bilanci přátelských zápasů (2:2, 4:8, 7:5, 7:5, 2:4, 8:0, 5:1, 6:3, 5:6, 3:7, 8:7, 2:5, 1:3, 7:3) a zápasů městské ligy (4:2, 1:3, 9:1, 4:1, 0:1,4:4, 2:0, 2:7, 11:3, 3:5, 4:4, 0:10, 2:2, 6:3, 7:3, 9:4, 1:0, 6:7, 5:1, 1:2, 6:5, 4:5, 2:2, 4:0, 3:6, 2:16 a 7:6). Tedy statisticky 40 zápasů s poměrem 21 výher, 5 remíz a 17 proher.

Letošní první zápas jsme vyhráli 7:6.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Havelka Jiří
Pokorný Pavel
Sobotka David
Sobotka Adam
Sobotka Petr

NHÚ BALINKA : HCF DRÁHY 4:8 (3:4) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme těsně před zápasem "lepili" sestavu, nicméně to nic nemění na tom, že soupeř byl dnes lepší, hlavně hrál velmi účelně a podržel ho i brankář a se štěstíčkem na tom byli také trochu "lépe"....ale pojďme postupně.

Na začátku zápasu byli hosté lepší a nám chvíli trvalo, než jsme hru herně vyrovnali. Ve 12.min to bylo 0:1 po kontru hostí. My jsme vyrovnali v 19.minutě to po dorážce honzou, nahrával mildas. Hned po vhazování to bylo 1:2, když soupeř využil naše zaváhání a dorážel téměř do prázdné. My jsme opět srovnali a dokonce skóre otočili na 3:2. Nejdříve ve 23.minutě na 2:2 skóroval adams po nahrávce od petra, adam zakončoval bekhendem... A v 26.minutě adams při našem oslabení zachytil puk a zametl kotouč do branky. Bohužel do konce první části jsme zase dvakrát inkasovali, nejdříve ve 30.minutě po střele a v 36.minutě dokonce při naší přesilovce....Po půli tedy 3:4.

V druhé části jsme chtěli utkání opět otočit, avšak vypadli jsme úplně herně z "role"... Do 50.minuty to bylo 3:7, vše po dorážkách či po našich chybách....prostě to nešlo, i tak jsme šance měli, avšak ne a ne skórovat...To se nakonec podařilo až v 58.minutě, to po pěkné akci, když nahrávali po závaru v útočné třetině petr na adama a následně vše před sebou propálil pokec.... Začali jsme se nadechovat, avšak opět jsme inkasovali paradoxně při naší přesilovce. A bylo hotovo.....Konec 4:8

V utkání hraném ve slušném tempu jsme tahali za kratší konec. Soupeř hrál velmi účelně a chytře, nám to prostě dnes nešlo jako předchozí zápasy, prostě tomu "něco" chybělo....Škoda dvou gólů při našich přesilovkách, to by stávat nemělo a určitě to mělo velký vliv i na skóre.....

Soupeři opět děkujeme za slušně vedené utkání a gratulujeme k vítězství, dnes si to zasloužil.