7.kolo PO ML 2019-20 : NHÚ - Stránecká Zhoř 7:8

7.kolo nadstavby ML19-20.

V prvním kole druhé části NADSTAVBY ML19-20 na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme celkem vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2, 10:3, 5:5, 12:2, 1:1, 3:5 a 5:4.

Letošní první zápasy jsme odehráli 3:5 a 5:4.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Kudláček Martin
Strádal David
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 7:8 (1:4) - STATISTIKY - více zde

K dnešnímu utkání jsme nastupovali v trochu poskládané sestavě z důvodu omluvenek, ale i tak nás bylo deset v poli. Bohužel v úvodní půli byl vyloučem "nešťastně" raďas do konce utkání a tak jsme nakonec odehrávali zápas v devíti.

Ale zpět k zápasu, hned od začátku jsme se snažili soupeře herně "přetlačit", akorát efektivitu jsme nechali trochu doma, stejně podobně jako v každém zápase proti týmu SZ. Byli jsme to my, kdo tak inkasoval a to v 15.minutě a jak jinak než z protiútoku. Náš gól nepřicházel a tak jsme obdrželi další dva góly již ve zmiňovaném oslabení (sedmiminutovém) a to v 25. a 29.minutě. Po návratu do hry 5:5 navíc přibyl čtvrtý gól v naší síti, to v 33. minutě opět z kontru. Poté jsme se herně "otřepali" a zvedli hlavy, odměnou nám byl gól do šatny na 1:4 ve 39.minutě, to nahrával spoza brány navrátilec v sestavě tomáš, z první před bránou zakončoval davidk.

O přestávce jsme se snažili hlavně povzbudit a šlo se na věc. Odhodlání bylo veliké a tak se nám podařilo velmi rychle vyrovnat dokonce až na 4:4. Ale postupně, na 2:4 ve 43.minutě snižoval davčas po nahrávce od pepého, když jsme předtím uzamčeli soupeře v jeho obranném pásmu a několikrát si vyměnila puk celá pětka. Na 3:4 skóroval martin, když si vyměnil puk s jarou a zakončil vyraženou střelu výjezdem s dorážkou či střelou spoza branky soupeře. To běžela 51.minuta a hned poté na 4:4 zakončoval milda náš kontr střelou od modré po přihrávkách od pepého a davidak. Stav 4:4 v 52.minutě byl hodně nadějný, bohužel nás potkala "trgická" čtyřminutovka, když soupeři tam padlo vše, na co sáhl. Góly až na 4:8 jsme tedy inkasovali v 56., 57., 58. a 59.minutě, vše po nepřehledných střelách či střelách od modré, My jsme se však snažili dále a hned v 63.minutě snižoval martin vedle betonů brankáře hostí po nahrávce do brejku od honzy. No a v 70.minutě jsme využili přesilovku, když jsme ostřelovali branku soupeře, po nahrávkách od jarym a davčis zakončoval od modré pepé, jednalo se o přesilovku pět na tři. A navíc v 71.minutě jsme využili i zbývající přesilovku, když projel hřištěm martin jak nůž máslem a skóroval nyní mezi betony brankáře, do brejku mu nahrával honza. Bohužel více jsme nestihli, hra se začala již hodně kouskovat, což vyhovovalo hlavně soupeři a tak jsme zápas do bodového zisku nedotáhli, i když šance ještě byly....

Dnes se nám to vydařilo herně, bodově už tak ne, ale nutno pochválit všechny za velkoou bojovnost a odhodlání s utkáním něco stále udělat. A soupeři nutno pogratulovat k vítězství.

Všechny kluky musím pochválit za hru s maximálním vypětím a obětováním, jen tak dále. Z jednotlivců nutno vyzdvihnout výkon marťase a jeho první hattrick za balinku....