7.PÚ 11-12 NHÚ - LÍDL 13:4

Náš letošní sedmý přátelský zápas.

V pondělí 2.1.2012 jsme ve večerních hodinách nastoupili do velkomeziříčské arény  k našemu již sedmému letošnímu přátelskému zápasu.

Účast hráčů sice nebyla ideální, ale i tak jsme mohli nasadit dvě kompletní formace, hráli jsme v devíti, vzali jsme si Pavla Pokeca.

Sestava vypadala takto:

Doležal Johan
Pokorný Pavel
Strádal Milan
Jaša Vlastimil

NHÚ BALINKA - LÍDL 13:4 - STATISTIKY - více zde

S Novým rokem jsme si zahráli přátelské utkání, byli jsme pozváni opět týmem výběru LIDLu, který je složen jak z hráčů hrajících v místní MHL, tak hokejových nováčků.

K dnešnímu zápasu jsme nastoupili v devíti hráčích, takže nebylo nutno si půjčovat hráče soupeře.

Začátek zápasu se nesl v oťukávání obou soupeřů, poté jsme však převzali otěže utkání a v první dvacetiminutovce jsme se ujali vedení 3:0. Zápas vypadal jako procházka "růžovým sadem", bohužel jsme však spadli do letargie, podobné té ze zápasu s týmem HCF Dráhy a během pěti minut jsme prohrávali dokonce 3:4. Ihned poté jsme alespoň srovnali na 4:4. Další fáze utkání se odehrávala vyrovnaná bitva, ani jednomu soupeři se nechtělo vstřelit gól.

Po dalších dvaceti minutách se nám podařilo vstřelit tři góly po sobě a utkání jsme tak překlopili jednoznačně na naši stranu. Do konce zápasu jsme skóre navýšili na úctihodných 13:4, soupeř ke konci utkání zcela fyzicky odpadl.

Tímto bychom chtěli soupeři opět poděkovat za kvalitní utkání vedeném ve velmi slušném tempu a přátelském duchu.

P.S. Komentář utkání je očima jednoho z hráčů a nemusí korespondovat s názory jiných aktérů utkání.