8.kolo ML PO 2016-17 : NHÚ - Bory 12:2

8.kolo PO ML 2016-17.

Dne 18.2.2017 jsme začali náš další zápas nadstavby ML, tedy umístění o 17.-24. místo v sezóně 2016-17.

V tomto 8.kole nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 a 8:4 pro NHÚ.

Naše letošní zápasy jsme vyhráli 6:4 a 8:4.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Rous Petr ml.

NHÚ BALINKA - BORY 12:2 (4:2) - STATISTIKY - více zde

Ráno v sobotu jsme odehráli náš další zápas nadstavby o umístění. Dnes jsme byli favoritem utkání, proti nám stál na ledě celek z nedalekých Borů, tým který okupuje poslední místo nadstavbové části.
My jsme se dnes sešli opět v deseti lidech.

V úvodu utkání jsme na tým z Borů vlétli, soupeř však bruslil a tak se odehrával vyrovnaný hokej, i když šance byly více na naší straně. V 11.minutě se ujal vedení tým z Borů, když skóroval střelou po vyhraném buly v našem obranném pásmu. My jsme vyrovnali v minutě 15té, když radek n. vybojoval puk v útočném pásmu, našel honzu, který obkroužil obránce a zprava umístil puk nad beton. V 18.minutě jsme vedli 2:1, když pepa našel od modré krásnou prudkou přihrávkou před brankou davida, který zakončoval téměř do prázdné. Ve 23.minutě jsme vedli již 3:1, když krásnou akci v útočném pásmu po ose honza, radek n. a před brankou najíždějící michal nádherně dokončil. Ve 26.minutě tým z Borů snížil při své přesilové hře na 3:2. My jsme na 4:2 navýšili ve 30.minutě, když david zachytil puk a propálil vše před sebou. Do konce první půle se již nic více nestalo, když jsme ještě "přežili" dvě oslabení a šlo se do kabin.

V šatně jsme se povzbudili a šli na věc. Nutno předem podotknout, že to byla víceméně hra "kočky s myší". Soupeře jsme přehráli a hlavně jsme byli velmi efektivní při proměňování šancí a hráli velmi svižný hokej. Naše góly padaly ve 48.minutě na 5:2 po rychlé akci od milana, přes petra na michala. Hned o minutu poté dorážel po závaru a střele davida raďas s. na 6:2. Ve 31.minutě to byl david po přečíslení a nahrávce od mildy. Na 8:2 zvyšoval michal po akci dva na jednoho s mildou, to běžela 59.minuta. V 60.minutě to byl opět michal, když využil krásnnou akci přihrávek od milana a petra. V 63.minutě to bylo již 10:2, opět michal, když si vyměnil puk s petrem a zprava dokončil akci blafákem. V 77.minutě kdo jiný nežli michal navýšil na 11:2, když ho do brejku vyslal pepa, nájezd nekompromisně michal proměnil. No a v 78.minutě se skóre uzavřelo a nemohl to býti nikdo jiný než opět michal, kdo dokončil svůj výtečný "neuvěřitelný" sedmigólový příděl na skóre 12:2, když zakončoval akci na jeden dotek mezi petrem a mildou. A to byl již konec utkání.

Dnes jsme byli jednoznačně lepším týmem, soupeř se držel do chvil, než to tam začalo padat. Nutno podotknout, že se stále tým z Borů snažil a utkání nechtěl vypustit. My jsme však dnes nenechali nic náhodě a hlavně ve druhé půli jsme předvedli krásný výkon.

Nerad bych chválil někoho navíc, všichni hráli výborně, ale přesto však musím v týmu zdůraznit výkon MICHALA, sedm gólů se bude "těžko" opakovat, skvělý výkon míšo.