8.kolo PO ML 2017-18 : NHÚ - Stránecká Zhoř 10:3

8.kolo PO ML 2017-18.

V neděli odpoledne dne 18.02.2018 jsme odehráli náš další zápas ML 2017-18 a začali druhou polovinu nadstavby.

Na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0 a 9:2.

Letošní první zápasy jsme nadělovali a vyhráli 17:0 a 9:2.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

...
Rous Petr ml.
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 10:3 (5:2) - STATISTIKY - více zde

K našemu dalšímu zápasu nadstavby o umístění v ML 17-18, nyní druhé poloviny, jsme nastoupili proti týmu Stránecké Zhoři. Asi jsme byli papírovým favoritem utkání, ale je to sport a tak se dal očekávat hlavně dobrý hokejový zážitek.

Hned v úvodu jsme se snažili soupeře zatlačit, což se nám také podařilo, avšak na úvodní gól jsme museli čekat až do 7.minuty. Na 1:0 skóroval honza, který zachytil rozehrávku soupeře a zavěsil pod víko. V 11.minutě to bylo po závaru již 2:0. Akci honza, peťa, jara zakončoval z prostoru před bránou posledně zmiňovaný střelou nad lapačku. V 16.minutě gólostroj pokračoval, když peťa na naší obranné modré získal puk, povyjel do brejku a přes obránce našel skulinku v brance svým golfovým projektilem. Ve 21.minutě se osmělil soupeř, když nás přečíslil po buly v našem útočném pásmu a z rychlého kontru se nemýlil. My jsme se nenechali ošálit, soupeře jsme zase zatlačili a v 28.minutě na 4:1 zvyšoval jara střelou přes obránce pod vingl. Do brejku mu nahrával milda. Soupeř vetšinu zápasu hrál na brejky, které mu šly a jedním z nich snižoval skóre na 4:2, to v 30.minutě. My jsme ještě do půlky přidali jeden gól, na 5:2 skóroval david, když ho do brejku v našem obranném pásmu vyslal raďas, běžela 34.minuta. Do šaten jsme odcházeli za stavu 5:2 v náš prospěch.

V kabině byla dobrá nálada, utkání jsme měli ve "svých rukou", ale nebylo radno soupeře podceňovat, stále nebylo nic jisté. Průběh utkání se však nezměnil, ve 44.minutě to bylo 6:2. Gól vstřelil david po střele od modré, nahrával opět raďas. V 52.minutě jsme využili přesilovku, to po buly nahrával jara, honza zvrchu puk zklepl a střelou podél brankáře se nemýlil. V 70.minutě jsme využili další přesilovku, na 8:2 navyšoval michal, když zakončoval akci na jeden dotek ve spolupráci s raďasem a davidem. Soupeř "oplácel" využitím přesilovky v 72.minutě na 8:3. No a do konce utkání jsme ještě přidali dva góly, v 76.minutě to byl michal z brejku, když zakončoval blafák do forhendu po nahrávce od davida. A v 77.minutě přidal jubilejní desátý gól v desátém vítězném utkání v řadě radan, když dorážel před brankou nahrávku spoza od davida. A to již byl konec a další krásné vítězství.

Excelentní zápas, dnes všichni odvedli výborný výkon. Netřeba nikoho vyzdvihovat. Statistiky mluví za vše. Soupeři díky za dobrou hru, hlavně v kontrech nás mnohokrát pozlobil.

A naše desáté vítězství v řadě je na světě. No a snad přidáme ještě i další vítězné zápasy v sérii.