8.kolo PO ML 2019-20 : NHÚ - MĚŘÍN 8:4

8.kolo nadstavby ML19-20.

Druhou část nadstavby 19-20 ML jsme začali zápasem proti týmu Měřína.

S tímto týmem se setkáváme na ledě již dlouho, naše bilance se v posledních zápasech překlopila na naši stranu a výsledkově to v zápasech vypadalo prozatím takto : ML 1:2, 8:3, 0:0, 3:2, 0:3, 2:1, 4:4, 2:5, 6:3, 4:8, 4:6, 10:6, 4:4, 7:4, 4:6, 4:0, 8:3, 9:1, 5:0, 5:4, 17:1, 5:0,  6:1 a 5:4.

NHÚ BALINKA - MĚŘÍN 8:4 (4:1) - STATISTIKY - více zde

Do dnešního utkání jsme nastoupili opět na dvě kompletní pětky. Po posledních prohrách jsme se chtěli konečně bodově "chytnout". Proti nám nastoupil tým Farmy Měřín, který posledními zápasy budil respekt.

Úvod utkání byl nejenom z naší strany rychlý, hra se přelévala mezi oběma brankami. Ve 8.minutě jsme se dostali do vedení. To jsme využili přesilovku, když si puk vyměnili míša, střílel mirab a dorážel radan. Hned v 10.minutě to bylo 2:0, to jsme založili rychlý kontr a po nahrávce petra, střele davči, dorážel dnešní kapitán milda. Ve 13.minutě soupeř snížil po dorážce. Hra a stav poté plynul dále, byl to zajímavý hokej, oba týmy se hodně snažily, další góly však začaly padat až v poslední desetiminutovce před půlí. V 30.minutě jsme skórovali v oslabení, když protiútok michala zakončoval davidk. Navíc hned v 31.minutě hned po "přeživším" oslabení rozjel akci davidk, střílel pepé a dorážel michal. Stav 4:1 vydržel až do konce první půle.

O přestávce jsme se lehce povzbudili a šli na věc. Sice jsme vedli o tři góly, ale soupeř stále mohl "kousal". V 45.minutě jsme navýšili na 5:1, to marťas udržel puk v útočném pásmu na modré, nahrál davidovi a ten navýšil stav. V 60.minutě zkompletoval hattrick davidk, když po nahrávce od mildy zasunul kotouč spoza brány pod brankáře. Hned v 61.minutě navýšil peťa na již 7:1, když mu před branku nahrával davča. Za tohoto stavu jsme trochu "polevili" a tým z Měřína mezi 56. až 75.minutou snížil na 7:4. Tečku za utkáním v 76.minutě udělal davča, když dorážel puk po nahrávkách od mildy a peťi. A to už byl konec utkání a důležité body.

Vydařil se nám úvod utkání, navíc nás podržel kája. Dovolím si tvrdit, že jsme byli i celý zápas lepší a vítězství si zasloužili.

Pochvala všem, velmi dobrý týmový výkon.