8.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - Stránecká Zhoř 3:4

8.kolo PO ML 21-22.

Druhou část nadstavby 2.ligy ML21-22 na led proti nám vyjel tým ze Stránecké Zhoři.

Tým ze Stránecké Zhoři patří ke stálým účastníkům soutěže ML a s tímto týmem jsme v naší historii odehráli několik zápasů ML. Bilanci máme celkem vyrovnanou a výsledkově vypadá takto 2:3, 2:4, 2:4, 0:3, 6:4, 4:0, 7:3, 9:2, 5:2, 5:5, 9:3, 6:8, 4:5, 7:1, 5:5, 5:1, 4:6, 4:5, 17:0, 9:2, 10:3, 5:5, 12:2, 1:1, 3:5, 5:4, 7:8, 5:4 a 7:3.

Letošní první zápasy jsme vyhráli 5:4 a 7:3.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu.

Kolář Miloš
...
...
...

..

NHÚ BALINKA : STRÁNECKÁ ZHOŘ 3:4 (1:2) - STATISTIKY - více zde

Dnes jsme se sešli bohužel jen v sedmi v poli a hlavně v první půli bylo vidět, že jsme tahali nohy trochu za "sebou". I tak jsme si však vypracovali dostatečné množství gólových šancí. Hned v 8.minutě jsme se ujali vedení, když po nahrávce michala střílel z první raďas a střelou dorážel honzan. Soupeř se snažil a hrál hodně na kontry, což je hra, která mu sedí...Utkání otočila Stránecká Zhoř ve 28.minutě na 1:2 po střele, ještě předtím jsme inkasovali ve 13.minutě po kontru. Do konce první půle se již gólově nic nedělo, šli jsme tedy do šaten za stavu 1:2 a to i přes poměrně hodně šancí, dosti hlavně z naší strany.

Do druhé půlky jsme vlétli, avšak ve 43.minutě jsme pykali na 1:3 při naší přesilovce, bohužel dnes se nám početní výhody tolik nedařily. Nicméně jsme z další přesilové hry snížili na 2:3, vynikajícího brankáře hostí prostřelil miram po nahrávce od honzy spoza branky. Soupeř nám utekl při jeho přesilovce v 54.minutě, to tvrdým projektilem propálil od modré obránce hostí dnes karla v bráně. Do konce zápasu jsme převzali otěže do svých hokejek a to i přesto, že jsme hráli hodně fyzicky na "krev" v sedmi. V 57.minutě jsme snížili na 3:4, gól vstřelil michal po závaru před brankou, nahrával davidk. Kolotoč před bránou hostí se neustále stupňoval, brankář hostí však chytal fantasticky. A když už byl překonán, nepochopitelně, alespoň z našeho pohledu, nebyl uznán regulérní gól...kdy rozhodčí neviděli puk v bráně... No, je to však hokej, sport a hra, na spravedlnost, krásu a převahu se nehraje, o to je to krásnější. Gratulace týmu Stránecké k vítězství.

V první půlce to byl vyrovnaný zápas, ve druhé půli jsme převzali herně utkání do svých rukou a za to je klukům nutno poděkovat, byl to téměř heroický výkon v sedmi v poli, jen bohužel bez té třešničky na "dortu". Nic se však neděje, jedeme dál, hlavně, že jsme utkání dohráli v klidu a bez dalších zbytečných emocí....body nám stejně nikdo nevrátí...