9.kolo ML 2019-20 : NHÚ - HC River 7:5

9.kolo ML 19-20.

V 9.kole nás čekal zápas s týmem HC River VM.

S tímto týmem se setkáváme na ledě od startu ML, naše bilance je vyrovnaná, výsledkově to vypadalo prozatím takto 6:1, 1:1, 6:0, 2:1, 6:3, 4:1, 0:3 (5:0), 3:3, 1:6, 2:3, 4:2, 6:2, 7:2, 3:9, 4:4, 2:3, 10:7, 6:4, 4:7 a PÚ 3:2, 1:2.

Zápas minulou sezónu jsme odehráli 10:7, 6:4 a 4:7.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Rous Dominik
Strádal David

NHÚ BALINKA - HC RIVER 7:5 (2:4) - STATISTIKY - více zde

Do utkání jsme nastoupili v kompletní sestavě, dokonce jsme využili dnes stopky....hráčů bylo konečně dostatek.

Do zápasu jsme vstoupili odhodlaně, utkání se neslo od obou týmů docela v dobrém tempu. V 11.minutě jsme inkasovali první gól při přesilovce soupeře. Kontrovali jsme ve 14.minutě, když po buly od radana prostřelil vše před sebou míša. Soupeř však hned otočil na 1:2 po dorážce vyražené střely. Hrál se rychlý hokej mezi oběma brankami, hodně šancí oba týmy zahazovaly, avšak dalo se na to dívat. V 28.minutě jsme zamkli soupeře v jeho obranném pásmu a po nahrávce k modré prostřelil cestičku mezi klubkem hráčů pajin, stav 2:2. V 36.minutě to bylo však 2:3, po nepokrytí soupeře před naší brankou a pohodlných dorážkách. Téměř se sirénou jsme inkasovali ještě na 2:4, po hrubých chybách před naší brankou, když jsme nevyhodili zdárně jednoduché puky z obranného pásma.

V kabině jsme se povzbudili, utkání bylo hratelné a šlo se opětovně na věc. Začátek druhé půle nám vyšel parádně, když david snížil ve 43.minutě na 3:4 střelou mezi kruhy, nahrával davča. Ve 46.minutě jsme vyrovnali, když po nahrávce od dominika prostřelil gólmána davčas střelou od modré, puk se krásně zvedal, až vymetl doslova pavučinu v brance. Ve 49.minutě jsme skóre otočili na 5:4, když jsme vyjeli do protiútoku, pajin našel nezištně radana, který nechytatelně zakončil střelou přes obránce. Skóre na 6:4 navýšil david, když zachytil rozehrávku soupeře v obranném pásmu, popojel od modré a projektilem vymetl šibenici, toť 57.minuta. V 72.minutě jsme nabídli soupeři špatným střídáním snížení na 6:5, nájezd zakončil útočník soupeře bravurně. My jsme však hned odpověděli, v 74.minutě projeli celým kluzištěm míša s davidem, michal zakončil krásným blafákem kolem betonu a bylo to 7:5. Do konce utkání už skóre vydrželo a tak jsme si připsali další vítězství po kolektivním výborném výkonu.

Dnes nutno pochválit všechny kluky na ledě, výborný výkon podepřený týmovou souhrou a hrou. Jen tak dále....