9.kolo PO ML 2015-16 : NHÚ - HC River 3:9

9.kolo nadstavby ML 2015-16.

Dne 23.02.2016 jsme odehráli další zápas ML, tentokrát 9.kola PO 2015-16.

V tomto kole nás čekal zápas s týmem HC River VM.

S tímto týmem se setkáváme na ledě od startu ML, naše bilance je vyrovnaná, výsledkově to vypadalo prozatím takto 6:1, 1:1, 6:0, 2:1, 6:3, 4:1, 0:3 (5:0), 3:3, 1:6, 2:3, 4:2, 6:2, 7:2 a PÚ 3:2.

Letos jsme s týmem River odehráli již tři zápasy a to všechny vítězné, výsledky 6:2 a 7:2, přátelský s poměrem 3:2

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Filip Radek
...

NHÚ BALINKA - HC RIVER 3:9 (0:2) - STATISTIKY - více zde

V úterý 23.2.16 jsme nastoupili k dalšímu zápasu proti týmu HC River, což bylo již pro oba týmy čvtrté měření sil na ledě v této sezóně. Oba týmy se tedy velmi dobře znají a čekal se vyrovnaný hokej.

Do utkání oba týmy vlétly a hrál se docela svižný hokej. Bohužel jsme propásly úvod patnáctiminutovku, když byla hra vyrovnaná,větší efektivita však byla jednoznačně na straně soupeře. V 6.minutě se tým River prosadil po dorážce střely. V 15.minutě střelou z kruhů po protiútoku. Góly nás nalomily a téměř po celý zbytek první půle jsme byli vždy o krok za soupeřem, nohy nás jaksi neposlouchaly. Do šaten jsme tedy odcházeli za nepříznivého skóre 0:2.

Sestava do druhé půle zůstala, snažili jsme se povzbudit a šlo se na věc. To co jsme však začali předvádět se nedá vystihnout jinak, nežli výpadek, či snad katastrofický scénář. Soupeř si nás rozebral a za prvních deset minut druhé půle narostlo skóre na debaklových 0:7. Góly jako dorážka střely, blafák po kontru, střela od modré, nastřelení puku spoza branky, byly k vidění na ledě a potěšily věrné klubko příznivců týmu HC. Nechci snižovat výkon soupeře, ale to co jsme nyní předváděli, byly pro soupeře góly jak na zlatém podnose. Chtěli jsme uhrát zápas ze ctí a tak se nám podařilo skóre snížit až na 3:7, góly nyní v rozmezí pětiminutovky, tj. 58., 61. a 62.minuta. Nejdříve střela od modré od Tomáše, nahrával Milda, před brankou do protipohybu tečoval Pája. Druhý gól padl po souhře Majkla s Dejvidem. No a třetí a náš poslední gól vsítil po závaru Honza Necidů po nahrávce od Michala, to bylo z naší strany vše. Soupeř nám přidal v poslední desetiminutovce ještě dva fíky, to po nájezdu a dorážce střely a uzavřel tak skóre na 3:9 v jeho prospěch.

Co k zápasu dodat, myslím, že dnes jsme předvedli nejhorší výkon sezóny a ani jednoho hráče našeho týmu na ledě nic neomlouvá.

Soupeři nutno pogratulovat, přejel nás jak "malinu".

No a my si musíme vzít z utkání i to pozitivní, tj. hlavně se z toho .....cheekylaughyes