9.kolo PO ML 2019-20 : NHÚ - Bory 12:3

9.kolo nadstavby ML19-20.

Ve 3.kole ML19-20 nás čekal zápas s týmem z Borů.

Zápasy s týmem Bory z naší historie skončily výsledky 12:2, 6:3, 10:2, 14:0, 7:4, 6:4 ,8:4, 12:2, 10:0, 12:1, 11:3, 8:2, 8:3, 10:2, 9:4 a 11:6 pro NHÚ.

Letošní zápasy jsme opanovali 9:4 a 11:6.

Pro úvodní hvizd naši trenéři určili následující sestavu na tyto formace:

Strádal David
Rous Dominik
David Komínek

NHÚ BALINKA - BORY 12:3 (6:2) - STATISTIKY - více zde

Proti houževnatému soupeři jsme tentokráte od začátku utkáni hráli na plný plyn a během patnácti minut zatížili branku soupeře 4mi góly po povedených akcích. Pak sice přišla ztrára koncentrace, kdy soupeř okolo dvacáté minuty snížil dvěma góly na hratelnou dvoubrankovou ztrátu. V zápětí jsme ale náskok navýšili, což nás uklidnilo a zase jsme hráli svoji hru. Do pulky jsme stav kontrolovali a přidali ještě jeden gól, do šaten jsme tedy šli s vedenim 6:2.

Na začátku druhé půle jsme ihned zvýšili o další gól, což znamenalo prakticky rozhodnutí zápasu. V dalším průběhu jsme postupně vedení stále navyšovali a predevšim se hokejem bavili. Skóre tak vystoupalo na konečných 12:3.

MM

V dnešním zápase zaslouži pochvalu všichni, ale je třeba vyzdvihnout produktivitu čtveřice DavidK a MisaN z prvního či HonzyN s DomcouR z druhého útoku. Dnes proti snaživému soupeři pěkná práce.