9.kolo PO ML 2021-22 : NHÚ - HC Křižanov 5:10

9.kolo PO ML21-22.

V 9.kole nadstavby ML nás čekal zápas s týmem Křižanova.

S tímto soupeřem jsme odehráli zatím 13 zápasů a to s výsledky 9:2, 7:2, 1:4, 2:2, 1:4, 2:2, 7:5, 5:7, 6:2, 2:8, 4:9, 4:3 a 6:4.

Letošní první zápasy jsme vyhráli 4:3 a 6:4.

NHÚ BALINKA : KŘIŽANOV 5:10 (1:7) - STATISTIKY - více zde

Úvod zápasu se nám nevydařil, hned v 7.minutě jsme pykali v oslabení. V 16.minutě to bylo již 0:3, to po brejku a ťukesu před naší brankou. My jsme snížili ve 25.minutě po akci na jeden dotek, gól vstřelil honzan po nahrávkách od michalan a davidak. Do konce první půle jsme však inkasovali další góly a to až na stav 1:7, góly padly v 27., 35., 36. a 37.minutě, bohužel jsme pykali za nedisciplovanost, tři góly z těchto padly opět při našem oslabení.

Ve druhé půlce se opět dlouho skóre neměnilo. Až v 55.minutě po brejku hosté navýšili utkání na 1:8. My jsme snížili davidemk na 2:8 v 60.minutě po jeho samostatném akci / brejku. Soupeř nám opět utekl v 62. a 66.minutě na hrozivých 2:10. Do konce utkání se nám podařilo skóre avšak ještě zkorigovat na konečných 5:10. Naše góly vstřelili opět davidk v 68. a 69.minutě po totožných brejkových akcích. Na třetí gól mu nahrával míšan. A v 71.minutě zakončil skóre zápasu honzan. Do konce zápasu se to již dohrálo, takže dnes prohra 5:10.

Prohra, škoda čtyř gólů v přesilovkách....to je hokej.