3. HL 2012 - HBT DRABAŘI : Božkov 5:3

Třetí zápas týmu HBT Drabaři v hokejbalové lize 2012.

Ve třetím utkání městské hokejbalové ligy se našemu týmu postavil do cesty tým Božkova, tvořený převážně hráči z hokejového týmu Horní Heřmanice. I přes nulový stav na místě bodů i vstřelených gólů soupeře se očekával vyrovnaný duel. Tentokráte jsme nastoupili se 3hráči v beku a 2 kompletními útoky. Po počátečním oťukávání se začal hrát hokej nahoru dolů a bylo otázkou času, kdy začnou padat i góly.  Postupem času jsme si začali přeci jen vytvářet nebezpečnější šance než soupeř a podařilo se nám rozvlnit i soupeřovu síťku. Po dvou pěkných akcích, jedné brejkové a druhé po přečíslení se nám do poločasu podařilo vstřelit 2 góly a do kabin jsme tak šli s přívětivým skóre.

Tento stav nás uklidnil a od druhé půle se začalo hrát více v klidu. Rozhodujícím okamžikem celého zápasu byl chycený nájezd soupeře, kdy nás podržel Petr.R st. a soupeři jsme tak nedovolili se přiblížit na dostřel. Prakticky v zápětí jsme slepenými góly navýšili náš stav až na rozdíl 4gólů. I když soupeři se podařilo vsítit svůj první gól v městské lize, stav utkání jsme již kontrolovali. Na konci zápasu jsme přeci jen pod dojmem uspokojení polevili a soupeř tak snížil v poslední pětiminutovce na přívětivý rozdíl dvou gólů. Dnes jsme tedy zaslouženě zvítězili 5:3. O naše góly se postarali Peťa K, Jarda M., Peťa R.ml., Marek H. a Tomáš K.

V příštím zápase si to rozdáme o 3. místo se soupeřem TS Pozemák.