Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pavel hampl - pozvánka na tturnaj

Dobrý den


Chtěl bych vás pozvat na turnaj v minikopane do Libáně...Turnaj se uskuteční 27.6.2009 hrát se bude na městském stadioně v Libáni na dvu hřištích o počtu 5+1 háču startovné je 650kč...předpokladaná účast je 20 týmu... na každý tým čekají bohaté ceny stejně jako na loňském turnaji(př. vítěz obdržel pohár ,sud piva,dort,darkový koš,balon,2lahve vína ,

2l šampus...druhé místo bylo to samé akorát sud byl malý)...Občerstvení je zajištěno přímo na hřišti za lidové ceny(loni jsme točili pivko Gambáč za 15kč...Po skončení turnaje bude následovat diskoteka(přespání je možno zajistit)...kdyby jste měli zájem o nějaké další informace tak se můžete optat na tomto maile pajanec45@centrum.cz nebo na telefoním čísle 728/605365 díky

Milan - Informační buletin

V pátek 27.3.2009 v 18:00 exhibiční utkání NHÚ Balinka (svobodní vs. ženatí) a poté posezení v restauraci ZS, na ukončení letošní sezony.

Teikocup turnaj v malé kopané - malá kopaná

Dobrý den, chtěli bychom Vás pozvat spolu s organizačním výborem a sponzory
na turnaj v malé kopané TEIKO CUP 2009 (2. ročník). Zároveň s turnajem bude probíhat i turnaj Starých pánů!!!!!!
Více najdete na http://www.teikocup.wz.cz/ Pokud máte zájem napište na stavescup@seznam.cz
Jediný turnaj v České republice kde jsou finančně ohodnoceny i mužstva na 9. -16. místě !!!
Turnaj je kapacitně omezen na 48 týmů.
Speciální BONUS: Mužstvo, které vyhraje TEIKO CUP 3x za sebou obdrží navíc finanční prémii 20 000,-kč!!!!!
Termín: 20-21. 6. 2009
Místo konání turnaje: Sportovní areál TJ Spartak Hluk
Začátek: 8:00
Startovné: 1500 ,-kč na účet 918055013/0800 (do přihlášky uvádějte jména mužstva a telefon na kontaktní osobu)
Uzávěrka přihlášek 1.6.2009 maximální počet přihlášených je 48 týmů. Počet hráčů: 4+1(náhradníci neomezeně). Turnaje se mohou zúčastnit registrovaní a neregistrovaní hráči kopané. Součástí turnaje bude turnaj starých pánů
Doprovodný program: v ceně startovného je vstup zdarma na večerní koncert + diskotéka + půlnoční překvapení (v jednání jsou HorkýžeSlíže, Tublatanka, Desmont, Verona, Diskotéka Rádia Okey, Argema, Reflexy, Gong), vstup na koupaliště (nachází se 100 metrů od areálu) pro účastníky turnaje za zvýhodněnou cenu
Ceny:
1.místo 15 000,- Kč , diplom, putovní pohár, pohár, karton piv, karton džusů, dárkový balíček, láhev šampusu, láhev Whisky Johny Wolker
2.místo 5 000,-Kč , diplom, pohár,karton piv, dárkový balíček, láhev šampusu, láhev Vodky
3.místo 2 000,- kč, diplom, pohár, dárkový balíček, láhev šampusu, láhev Rumu
4.místo 1 000,-kč, láhev šampusu
5-8. místo 500,-kč
9-16. místo 250,-kč
Vyhodnocen bude nejlepší hráč a brankář turnaje Teikocup 2009.
Kontakty: +420 777 055 068, stavescup@seznam.cz, zimní turnaj obdoba Teiko cupu http://stavescup.wz.cz/

Jara - NHÚ fotky přidány

Tak pánové z NHÚ,přidal jsem nové fotky - zápas s Omegou (2008-09) a fotky s Kunšovcem od Petra Kácala z našich začátků(1996-03).
....Tak se mrkněte, stojí to za to.
Zdarec sporťák

Ráďo, pošli mně ještě foto se Světnovem, příp. od ostatních i jiná fota.
Díkec

Jara za NHÚ - Po roce opět do nového roku

Tak všechno nejlepší, hlavně pohodu a zdravíčko přejeme do nového roku našim fanynkám,fanouškům a všem příznivcům Balinky, sportu a ledního hokeje.
Díky všem za vaši podporu
Děkujem! tým NHÚ BALINKA

Marcela - Nestačím se divit...

Moc pěkný stránky. Tak jak slučák, tak i tyto stránky moc pěkné. Moc pozdravů pro pětku z Velkého Meziříčí
posílá Marcelka

M77 - Hokejový sraz

Jeden opožděnej.Taky myslím, že se akce altán povedla, škoda jen, že už neděle nebyla tak povedená. Ale to přijde, stačí když si před každým zápasem zarecitujem tu naši novou oblíbenou básničku, "koničkíííí" jsou už ohraný. Jestli bude zájem, rozešlu texty, vlastním veškerá práva. A ivoši taky se připojuji ke gratulaci. Flyman

M24 - Hokejový sraz

Myslím, že "hokejová" akce v altánu byla vydařená, děkujeme především Jirkovi, Tomášovi a Ivošovi za účast a že nás potěšili svou účastí, Ivoši "tvé" lahve mám já a vezmu je na doplńování tekutin po zápasech :o), jinak díky a ještě jednou VŠE NEJLEPŠÍ A PEVNÉ ZDRAVÍ!!!...za celou Balinku! Jinak škoda, že bylo i několik omluvenek, chyběli ste. Milan

NHU-M24 - Začátek sezony

Tak...a je to zase tady :o)

NHU-M24 - Ukončení sezony

Děkujeme příznivcům a fanouškům, kteří nás přišli v sobotu (a nejen v sobotu) podpořit a poseděli s náma v hospůdce na zimáku a díky všem hráčům za přístup v zápase svobodní x ženatí a samozř. za příkladný přístup po celou sezonu a těšíme se na společnou akci v Borech 26.4.2008.

Jara - Stránky

Tak pánové z NHÚ, tak jsem snad dnes dodělal vše podstatné na stránkách včetně statistik, fotek i z historie a vizitek hráčů. Ještě máme nějaké místo na www, takže pokud máte ještě nějaké fotky, nejlépe z ročníků 2003-2004-2005-2006, sem s nimi.
Jinak každej koukněte na svoji vizitku, pokud by jste chtěli lepší fotku, něbo něco opravit, připsat, tak se ozvěte. Nic není nemožné.
Pokud jsme někde udělal chybu, což je možné, tak se omlouvám a sjednám nápravu.
Díkec
Jara

Jara - Do nového roku

Samozřejmě se připojuji k předchozímu příspěvku. Děkujeme všem za podporu, do nového roku přejeme hlavně zdravíčko a štěstíčko.
Vaše NHÚ

Milion 24 - Do nového roku

Všechno jen to nejlepší a hodně zdraví přejeme do nového roku našim fanouškům, fanynkám a příznivcům, kteří nás chodí podporovat na naše zápasy a i jiným způsobem se podílí na "tmelení" našich hokejových úletů :o) !!! Děkujem!

Jofa - J.Mucha

Doufám, že J.Mucha je po utkání včera o.k., byla to nešťastná náhoda.Jinak máte super stránky a poslední věc - s Agromotorem hrajete 3.12. od 20.15 hod.Přeji hodně zdaru.K.

Fanda z Jihlavy - www

Nazda lidi,
konečně jsem se dostal k tomu, abyk koukl na vaše stránky a musím říct DOBRÁ PRÁCE (Járo)!!! To teda už nemůžu říct o posledním výkonu :-))) Ale jak Jarda někde psal, asi by se mněl někdo zamyslet nad tím jestli jde u některých týmů ještě pořád o zábavu? Jinak by jste měli něco udělat s tím vaším hraním v týdnu. Takhle nemám šanci vás podpořit :-))) Zatím se mějte a zdarec. Ivoš.

P.S. Doufám, že už se to dvouciferný numero nebude opakovat :-)))

laslo - Březka

Ty vole,to je teda klada

Lubin - River

pěkně jsi to napsal Járo :-)

Milion - River

Lubo, přejdi to, rozhodčím ten zápas absolutně nevyšel a Rivru k tomu jejich neustálýmu simulování, který jim rozhodčí "žrali" ještě přálo štěstí. Zapomeňme na ten zápas, dokázali na nás jen řvát na střídačku ze svý a pak se vrhli ve 4řech na naše dva, kdes byl i ty, překonej to, ...a kouče potřebujem :o)).

Lubin - přestávka

tak jsem se včera dozvěděl, že mi rozhodčí za ten ani ne kontakt dali 5+OK, ani jsem si nebouchl jak jsem by sevřenej protihráčí, zato on bušil jak debil a myslím že od něj není daleko :-)
no nic, tak vás budu kaučovat! těšte se!!! :-)

Džany - Pozdrávek

Zdravím svého bývalého hokejového zaměstnavatele. Máte velice pěkné stránky, ale SK OMEGA má o chloupek lepší. Příští sobotu budeme konfrontovat svoji aktuální formu, tak jsem zvědav. Mějte se všechny zdravím. 
Počasí předpověď


Toplist

TOPlist


Archiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Statistiky

Online: 10
Celkem: 249780
Měsíc: 9079
Den: 312